Як заснути за 120 секунд — лайфхак від вчених

Як заснути за 120 секунд — лайфхак від вчених

Як швидко заснути / фото: freepik.com

Можна пробувати різні способи, що допомагають заснути. Хтось рахує слоників перед сном, як Петрик П’яточкін, хтось баранів. Можна випити трав’яний чай, або снодійне, від якого дуже складно бути бадьорим на наступний день.

Про це повідомляє BGR.

Якщо всі перераховані способи не допомагають, можна спробувати двохвилинний лайфхак. Його ще використовують американські військові. При цьому солдати сплять в будь-яких умовах, в казармах і окопах, користуючись такою технікою.

У Америці є школа сну, і один з її засновників розробив унікальну практику. Вона допомагає зануритися в міцний сон всього за 120 секунд. Техніка полягає в умінні швидко розслабити тіло від маківки до п’ят.

Щоб організм відгукувався автоматично, необхідно практикуватися кожен день буквально через пару місяців це увійде у звичку, і людина буде засипати менш ніж за 2 хвилини.

Потрібно рівно лягти в ліжко, долоні уперти в матрац. Очі повинні бути закритими. Заборонено думати про проблеми, буденні справи, потрібно повністю зосередиться на собі та спробувати поступово розслабити обличчя: лоб, очі, губи. Навіть щелепи не повинні бути сильно стиснутими.

Потім опускаємося нижче, розслабляємо плечі та грудний відділ. Дихання має бути спокійним, рівним, через ніс. Далі необхідно відчути, як розслабляються кістки таза, ноги, стопи та пальці. З’явиться відчуття, ніби ви провалюєтеся в ліжко.

У цей час в різних частинах тіла можна відчувати поколювання або посмикування, нічого страшного, через це проходять всі новачки. Поступово це все мине. Коли людина буде повністю розслабленою, треба уявити небо з хмарами, і милуватися їх красою. На обличчі може з’явитися посмішка. Женіть всі думки геть і самі не помітите, як поринете в сон.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.