Як зарядити смартфон, коли немає електроенергії

Як зарядити смартфон, коли немає електроенергії

Як зарядити смартфон, коли немає електроенергії / фото: freepik.com

Блекаут, аварійні та віялові відключення електрики — нова реальність кожного українця. І зарядка телефонів в таких умовах стала справжнім випробуванням. Повербанки звичайно рятують, але є й інші способи зарядити смартфон.

Про це повідомляють Новини Планети.

Якщо повербанк на нулі, то потрібно шукати альтернативні джерела енергії. Вам прийде на допомогу заряджений ноутбук. Також можна заряджати гаджети в автомобілі. У нових машинах є USB-порти. Якщо його немає, можете спробувати зарядити телефон через акумулятор.

Щоб пережити цей важкий час, потрібно завжди мати кілька павербанків під рукою. Всі вони повинні бути зарядженими. Автомобільний АКБ в умовах блекауту став предметом розкоші. І якщо у вас він є, та ще й заряджений, вважайте себе щасливчиком.

Зараз є багато порад про те, як вибрати повербанк. Хоча насправді основних вимог до нього 2:

  • велика місткість;
  • можливість заряджатися від сонця.

Генератори — зараз незамінні. Тільки вони вимагають палива, а поставити їх у квартирі не завжди можливо. Тому можна спробувати зробити самозарядний пристрій.

Для цього потрібно взяти 8 батарейок, скріпки, скотч. За допомогою скріпок необхідно з’єднати між собою всі плюси, а потім всі мінуси на батарейках. Зарядний пристрій приєднати до вільних клем “+” і “-“. Можна заряджати телефон.

Якщо зважитеся зарядити телефон від акумулятора, необхідно взяти парочку лампочок, мідний дріт, скотч і ізоляційну стрічку. Річ у тому, що у АКБ напруга 12 В, а телефону досить 5 вольтів. Щоб не було перевантаження на смартфон, потрібно витратити потенціал в 7 вольтів.

Щоб з 12 В стало 5 В необхідно взяти дві автомобільні лампочки і під’єднати їх. Лампочки краще взяти із задніх стопів авто. Вони підходять по потужності і легко дістаються. Також потрібно дотримуватися полярності проводів. Скотчем або ізоляційною стрічкою потрібно перемотати дроти в місцях з’єднань.

Якщо ваші знання у фізиці й електриці нульові, краще цього не робити. Без елементарних знань зробити самостійно таку схему не вийде.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.