Як заощадити на купівлі побутової техніки – кращі поради

Як заощадити на купівлі побутової техніки – кращі поради

Як заощадити на покупці побутової техніки / фото: freepik.com

Не кожен українець може собі сьогодні дозволити купити побутову техніку за тими цінами, що пропонують магазини. Бойлер може згоріти, холодильник поламатися по терміну давності, плазма тріснути… і що робити тоді? На жаль, не все можна полагодити. Але й брати кредит не варто. У нинішніх умовах є багато можливостей заощадити на покупках.

По-перше, не поспішайте вирушати до магазинів побутової техніки. Спочатку використайте можливості, що дає інтернет: маркетлпейси та інтернет-маркети завжди пропонують ті ж товари, але за меншою ціною, навіть покупка з доставкою обійдеться дешевше.

Зверніть увагу на склади побутової техніки. Так, там немає таких красивих вітрин, як в магазинах. Зате товар той же, але за ціною порядком нижче. Склад не платить великі гроші за оренду торгового приміщення, не витрачається на зарплатню продавцям. Тому ціноутворення тут формується трохи по-іншому.

По-друге, сьогодні можна знайти багато товарів за зниженою ціною. Причин зменшити вартість на техніку багато: застаріла модель, або ж повернулася по гарантії після ремонту у магазин. Виглядає вона, як нова, та й працює не гірше. До того ж на неї теж поширюється гарантійний талон.

По-третє, знижки та розпродажі зберігають актуальність. Слідкуйте за сезонними пропозиціями та святковими акціями. Бувають випадки, коли можна купити товар за 50 відсотків від повної ціни. Але варто бути обережними. Іноді магазини побутової техніки навмисне завищують ціни під час акцій. Краще моніторити прайс через той же інтернет заздалегідь.

І наостанок, можна пошукати необхідну техніку в ломбардах та комісійних магазинах. У таких “закладах” працюють фахівці оцінювачі. Вони тестують техніку, дивляться на її стан. Якщо щось не придатне для експлуатації, будьте впевнені, цю техніку ніколи не викуплять у людини. Ломбарди також надають гарантію на товар.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.