Як заощадити електроенергію: простий спосіб з чайником

Як заощадити електроенергію: простий спосіб з чайником

Як заощадити електроенергію за допомогою чайника / фото: pixabay.com

Дрібна побутова електротехніка є найбільш використовуваною в будинку. Наприклад, блендери, чайники, міксери — їх домогосподарки експлуатують щодня. Далі мова піде про електричні чайники, тому що вони з часом починають споживати більше електроенергії. Як вирішити цю проблему, читайте далі.

Про це повідомляють Новини Планети.

На електрочайнику після регулярного контакту з водою починає утворюватися накип. Щільний шар на внутрішніх стінках перешкоджає контакту нагрівального елемента з Н2О. Тому через деякий час, побутовий прилад починає споживати у два рази більше електрики, ніж новий електрочайник. Занадто багато нальоту може привести до того, що ТЕН перегорить. Тут багато залежить від двох факторів: якість води й частота експлуатації.

Позбутися від проблеми можна, для цього необхідно почистити чайник від нальоту. Це роблять, використовуючи підручні засоби. Парочка простих рецептів від досвідчених домогосподарок допоможуть привести техніку в порядок.

Білий оцет — ця рідина може розчиняти жир і вапняний наліт. Він не такий агресивний, як відбілювачі й при цьому досить ефективний. Замінити його можна лимонною кислотою або харчовою содою.

Щоб позбутися від нальоту, налийте в чайник воду й всипте 1 пачку лимонної кислоти або 100 грамів оцту. Закип’ятіть цю рідину і дайте їй охолонути. Після цього накип сам відійде від стінок та дна, його легко зчистити мочалкою. Також можна побачити в інтернеті, як радять використовувати сік лимона. Це та ж сама лимонна кислота.

Якщо у вас під рукою є тільки харчова сода, тоді на 1 л води потрібно 25 грамів цього порошку. Всипте необхідну кількість соди, виходячи з обсягу електричного чайника і закип’ятіть. Після того як рідина закипить і охолоне, повторіть процедуру. Далі зостається тільки прибрати накип губкою.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.