Як взимку економити на електроенергіі — дієві поради

Як взимку економити на електроенергіі — дієві поради

Як зекономити електроенергію / фото: freepik.com

Взимку дні короткі, а ночі довгі. Тому світло в будинках і квартирах включається набагато раніше, ніж влітку. Люди використовують обігрівачі, електрочайники та іншу техніку частіше, ніж в теплу пору року. Тому рахунок за електроенергію в грудні або лютому набагато вищий, ніж в липні. Як розумно економити електрику і чи можливо це?

У Європі давно дивуються марнотратству українців. Там набагато економніше ставляться до енергоресурсів і комунальних платежів. Пора починати вчитися у європейців бути економними.

Зменшити рахунок в платіжці допоможуть не хитрі поради. Це може зробити кожна людина.

  1. Максимально використовуйте природне освітлення. Не закривайте вікна, поки не почне темніти на вулиці. Лампочки в будинку краще поміняти на енергоекономні.
  2. Привчіть себе і близьких вимикати світло в кімнатах, в яких ніхто не знаходиться.
  3. Носіть домашнє взуття і теплий одяг, щоб зігрітися, не варто при найменшій потребі включати обігрівач.
  4. Не ставте на зарядку на всю ніч смартфон. Для зарядки йому необхідно всього пару годин.
  5. Вимикайте всі електроприлади з розеток, річ у тому, що вони, залишаючись ввімкненими, продовжують споживати електроенергію, нехай і незначною мірою. За місяць збирається пристойна сума.
  6. Не залишайте в розетках зарядки для смартфонів.
  7. Відмовтеся від ванни на користь душу, якщо у вас бойлер. Так будете економити на підігріві води. Прийняття ванни за обсягом гарячої води дорівнює 3 прийняттям душа.
  8. Електричний чайник замініть на звичайний, той що гріють на плиті.

Якщо будете дотримуватися цих порад, сума в платіжці зменшитися мінімум на 30%. Економити насправді дуже просто. Для цього не потрібно відмовляти собі в зручності та комфорті. Досить просто переглянути своє ставлення до побуту і дому.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.