Як вигідно здати в оренду квартиру ?

Як вигідно здати в оренду квартиру ?

Ринок нерухомості завжди адаптувався до будь-яких ситуацій: фінансових криз, дефолтів, воєнних дій. Тому нерухоме майно досі залишається кращою інвестицією у майбутнє. Сьогодні нерухомість в Україні приносить непоганий прибуток своїм власникам. Оренда квартир для багатьох українців стала головним джерелом прибутку.

Щоб здавати квартиру за хорошою ціною потрібно вміти запропонувати її. Для цього можна скористатися послугами спеціального онлайн сервісу Flombu. Це сайт на якому можна купити/продати, орендувати та здати в оренду комерційну та житлову нерухомість по всій Україні: швидко, на вигідних умовах, із гарантіями.

Корисні поради, орендарям

Перед тим, як почати отримувати прибуток з оренди, потрібно буде трохи витратитись. По-перше, житло потребує генерального прибирання. Для цього краще замовити послуги клінігової служби. Професіонали із чистоти приберуть та дезінфікують приміщення: почистять кахлі на кухні та у санвузлі, наполірують меблі, витруть вікна та дзеркала, почистять килими та м’які меблі. 

По-друге, потрібно замовити фотографування квартири у професійного фотографа. Він зробить комерційні знімки, щоб в оголошені, житло мало фантастичний вигляд. Самостійно на телефон зробити це занадто складно. 

Це у тому випадку, коли квартира з ремонтом і має охайний вигляд. Якщо ж ситуація дещо інакша, краще спочатку зробити косметичний ремонт. 

А потім вже давати оголошення. Згідно із законом “Про дискримінацію” оголошення має бути максимально толерантним, без вказівок кому ви хочете здати в оренду квартиру. 

  1. Приклад поганого оголошення: “Здам квартиру людям 25-45 років, переважно слов’янам, без собак та дітей.”
  2. Приклад гарного оголошення: “У затишному районі міста здається світла та охайна квартира на тривалий час.”

У другому варіанті немає ейджизму, сексизму, чайлдфрі. Це оголошення з точки зору маркетингу і закону набагато краще. 

Як підготувати квартиру до оренди

Щоб житло асоціювалось із чимось приємним, важливо вдатись до деяких хитрощів. Поставте у вітальні квіти, а у ванній лишіть засоби гігієни для людей, що там житимуть. Можна придбати одноразові набори гелів для душу, які є у готелях. У вітальні поставте живі квіти. Такі деталі створюють хорошу атмосферу. 

Якщо не маєте часу займатись всіма цими питаннями, краще одразу звернутись до послуг рієлторів. Всі ці турботи вони покладуть на свої плечі, а ви лише отримуватиме прибуток.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.