Як вибирати солодкі апельсини — кілька корисних порад

Як вибирати солодкі апельсини — кілька корисних порад

Апельсини / фото: pixabay.com

Зима — це традиційно сезон цитрусових: лимони, мандарини, апельсини. Чим більше їх на прилавках, тим вище шанси купити кислі фрукти. І після однієї такої покупки все менше хочеться приносити додому апельсини. Є кілька порад, які допоможуть купити дійсно солодкі екзотичні плоди.

Про це повідомляють Новини Планети.

Порада 1 — шукайте апельсини з”пупком”

Характерний пупок є на апельсинах сорту Washington Navel (дослівно перекладається як Вашингтонський пупок). Ці фрукти будуть солодкими і соковитими. Сам по собі сорт є одним з найпоширеніших у світі. Пупок — це виріст на кінчику плода, який є недорозвиненим другим плодом.

Плоди вагою від 150 до 300 грамів мають округлу форму, трохи подовжену. У шкірки яскравий помаранчевий колір і дрібнозерниста структура. При чищенні плодів шкірка трохи проблематично відділяється від м’якоті.

Порада 2 — плоди з товстою шкіркою завжди солодші

І це підтверджується на практиці. Сорти апельсинів з товстою шкірою завжди солодші й соковитіші. Такі плоди чистяться легко, але мають один недолік. Товста шкіра надає апельсинам зайву вагу, а ніхто не хоче переплачувати за очистки.

Також орієнтуйтеся на вагу, а не на розміри плода. Можна вибрати великі апельсини, але вони будуть порожнистими, немов суха губка. Смак у таких фруктів фактично, як у трави. А ось важкий фрукт завжди буде соковитим.

Якщо любите апельсини кисло-солодкі, тоді можна вибирати сицилійський апельсин. Його характерна особливість — яскраво-червоний м’якуш. Плоди соковиті, солодкі з вираженою кислинкою.

На жаль, постачальники не вказують, які саме сорти завозять. Тому доводиться покладатися на інтуїцію і поради. Але можна подивитися, з якої країни завезені плоди. Кажуть, що найсолодші сорти імпортують з Індії.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.