Як відмити мікрохвильовку від жиру за 5 хвилин – простий спосіб

Як відмити мікрохвильовку від жиру за 5 хвилин – простий спосіб

Як відмити мікрохвильовку  від жиру за 5 хвилин / фото: freepik.com

Практично у всіх будинках можна побачити мікрохвильову піч. Сьогодні важко уявити своє життя без використання такої техніки. У більшості випадків мікрохвильову піч використовують для того, щоб підігріти їжу або розморозити продукти.

Усього пари днів достатньо для того, щоб усередині пристрій покрився плямами та розводами. У разі приготування їжі в режимі гриль, стінки за одне приготування можуть покритися шаром жиру. Щоб очистити пристрій, необхідно всього п’ять хвилин і буквально один компонент. Потрібно взяти воду та звичайнісіньку харчову соду.

У глибоку миску наливається приблизно склянка води, додається дві столові ложки соди. Розчин ретельно перемішується і відправляється в мікрохвильову піч на п’ять хвилин. Пристрій включається на максимальну потужність. Суміш досить швидко нагрівається та активно випаровується, осідаючи на стінки мікрохвильової печі. Усі плями всередині пристрою покриються очищувальною сумішшю.

Після п’яти хвилин достатньо взяти вологу губку і ретельно протерти всі внутрішні поверхні мікрохвильової печі. Для того, щоб досягти кращого результату, можна змочити губку у теплому розчині води та соди.

Якщо деякі плями виявилися настільки стійкими, що не змиваються, необхідно додати до суміші ложку лимонної кислоти. Розчин заливається у спеціальну пляшечку з розпилювачем. Ним потрібно повторно обробити всі внутрішні поверхні мікрохвильовки.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.