Як усунути неприємний запах від одягу – домашні засоби

Як усунути неприємний запах від одягу – домашні засоби

Як усунути неприємний запах з одягу / фото: freepik.com

Одяг, що носиться занадто часто або ж протягом тривалого часу просто лежить на полиці у шафі, з часом починає дуже неприємно пахнути. Від цього запаху затхлості вкрай проблематично позбавитись. Тому потрібно знати про декілька простих способів, які допоможуть швидко та ефективно впоратися із проблемою.

У деяких випадках прибрати неприємний аромат від одягу не допомагає навіть прання. Саме тому є прості рекомендації, що дозволяють прибрати запах поту та прілості.

Холодне повітря

Прибрати неприємний запах можна, якщо на кілька годин відправити речі в холодильник. Піт смердить через діяльність бактерій на людському тілі. Холод є для них вкрай некомфортним середовищем, тому досить відправити речі в холодне місце для розв’язання проблеми. Обов’язково вони повинні знаходитися в герметичному пакеті, щоб одяг не просочився запахом продуктів. Після повного охолодження речі прополіскуються і висушуються.

Оцет

Оцет можна використовувати для боротьби з неприємними запахами на одязі. Можна налити пів склянки речовини в пральну машину. Оцет буде не лише прибирати неприємний аромат, але ще і виконає функцію натурального пом’якшувача для речей.

Якщо запах занадто сильний, в такому випадку оцет наливається в миску, додається вода, і в цьому розчині речі потрібно залишити мінімум на 20 хвилин. Після цього вони краще перуться.

Сода

Сода належить до абсорбентів і універсальних очищувачів, тому може бути використана не тільки для прибирання, але ще і для прання. Сода добре виводить плями, а не лише прибирає неприємний запах. Досить нанести трохи засобу на плями, залишити на деякий час, а потім ретельно протерти щіткою. Речі прополіскуються і висихають. Часто соду додають під час прання для профілактики появи неприємних ароматів.

Спрей для одягу

Якщо немає ні часу, ні бажання возитися з одягом і численними замочуваннями, можна скористатися спеціальними засобами. Популярним варіантом є спрей для одягу, який прибере будь-який неприємний запах відразу після його використання.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.