Як швидко прибрати в будинку: шість простих порад

Як швидко прибрати в будинку: шість простих порад

Як швидко прибрати в будинку / фото: freepik.com

Далеко не всі люди люблять прибирати в будинку, але за порядком необхідно весь час стежити. Є кілька простих порад, які допоможуть підтримувати чистоту і при цьому не витрачати занадто багато часу на те, щоб ніде не було пилу і бруду.

Про це повідомляє LifeStyle.

Для того, щоб прибирання в будинку не викликало безліч негативних емоцій,  а приносило потрібний результат, його потрібно розділити на частини. 

Прибирайте весь будинок

Більш ефективним прибирання в тому випадку, коли буде поставлена тільки одна задача. При цьому виконати її потрібно у всьому будинку. Наприклад, за один раз варто пропилососити, витерти пил або ж помити підлогу. В такому випадку не буде виникати відчуття, що прибирання не закінчується, а завдання постійно будуть змінюватися. 

Всі інструменти в одному місці

Виконувати роботу буде набагато простіше, якщо все необхідне для прибирання буде знаходитися в одному місці. Не буде потреби витрачати час, щоб знайти той чи інший інструмент, миючий засіб та інше. 

Очистити простір

Перед тим, як починати прибирання, необхідно пройтися по всіх кімнатах і скласти речі, усунути безлад. Якщо є можливість, то все зайве і зовсім варто викинути або ж комусь віддати, щоб не захаращувати простір.

Правильно прибирати пил

Перед прибиранням пилу обов’язково потрібно вимкнути всі вентилятори. В першу чергу пил витирається на верхній частині меблів, полицях, перилах, різноманітних дрібницях. Якщо необхідно протерти важкодоступні місця, то до кінця швабри прикріплюється мікрофібра або віник. Перед тим, як почати пилососити, обов’язково проводять заміну постільної білизни. 

Ідеальної чистоти не буде

Не потрібно повзати з ганчіркою і намагатися вимити кожну щілину, адже ідеальної чистоти досягти все одно не вийде, а часу на це буде витрачено дуже багато. Частину завдань потрібно виконувати щотижня. Наприклад, протирання меблів, прання килимків у ванній кімнаті, миття вікон та інше. 

Чистка інструментів

Багато людей після прибирання будинку не приділяють належної уваги чищенню інструментів, які вони використовували. Надалі застосування пилососа з повним мішком сміття або ж брудної швабри не буде настільки ефективним, як цього хотілося б. У зв’язку з цим, на прибирання буде витрачено набагато більше часу.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.