Як швидко позбутися страху в літаку – надійні поради

Як швидко позбутися страху в літаку – надійні поради

Як швидко заспокоїтися в літаку / pixabay.com

Перший політ в пасажирському літаку для більшості людей є сильним стресом. Є й такі, хто панічно боїться перельотів, хоча часто користується послугами авіакомпаній. Для цих людей є кілька корисних порад, які допоможуть побороти паніку і заспокоїтися без алкоголю і дорогих заспокійливих.

Про це повідомляє Fox News.

Ендрю Герр здійснив майже 400 рейсів за своє життя. Він поділився особливою авторською технікою, яка спрацює з кожною людиною, яка боїться літати.

Чоловік рекомендує використовувати техніку “боксерського дихання”. Що це таке? Це така техніка, коли потрібно зробити повільний вдих (на 4 секунди), потім затримати дихання на такий же час і так само повільно видихнути, але вже через рот. Можна робити цикли по 6 і навіть 8 секунд. Повторюйте так дихати й самі відчуєте заспокоєння.

Якщо ця техніка допомагає заспокоїтися військовим в складних стресових ситуаціях, то звичайній людині тим більше допоможе!

Боксерське дихання доводити до ладу нервову систему. Методика досить проста й ефективна. Герр каже, що сам її використав перші сто перельотів. А коли літак потрапляє в зону турбулентності, то в такий спосіб чоловік легко приходить в стан рівноваги й не втрачає розум, поки літак трясе.

Також є ще один спосіб, і він теж пов’язаний з диханням. Необхідно сісти прямо, зробити глибокий вдих носом, затримати дихання на пару секунд і зробити видих через ніс та знову затримати дихання на 2-3 секунди. Повторюйте вправу мінімум 1 хвилину.

І звичайно, щоб заспокоїтися, людина повинна добре розім’ятися перед польотом. Зробити зарядку, активно ходити. Це покращує кровообіг, насичує мозок киснем, і допомагає бути розслабленим під час перельоту.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.