Як швидко і без шкоди висушити мокре взуття

Як швидко і без шкоди висушити мокре взуття

Як швидко висушити взуття / фото: freepik.com

Влітку не лише спекотно, бувають ще й несподівані зливи. Вони можуть початися в найневідповідніший момент. У результаті цього взуття може забруднитися, промокнути та втратити свій привабливий зовнішній вигляд. Є кілька простих порад, які допоможуть швидко його висушити та при цьому не нашкодити.

Залежно від того, з якого матеріалу виготовлено взуття, може знадобитися різний спосіб його сушіння. Наприклад, різниця між сушінням кедів з тканини та шкіряними дуже велика.

Спеціалізовані сушарки

Практично в кожному будинку можна знайти сушарки, які працюють в автоматичному режимі й застосовуються найчастіше для сушіння одягу. У випадку із взуттям, вони можуть сильно пошкодити вироби, адже працюють точно так, як і пральні машинки. Тому є великий ризик пошкодити взуття.

Для того, щоб впоратися з такою проблемою, можна використовувати спеціальні сучасні прилади:

  • Сушарка-вкладиш. Її досить покласти всередину та залишити на 4 години. Взуття висохне максимально делікатно.
  • Сушарка з ультрафіолетом. Перевагою є те, що вона здатна не тільки просушити, але ще і продезінфікувати взуття, знищити в ньому бактерії, а також небезпечні грибки.
  • Сушарка з функцією обдування. Сушка відбувається завдяки тому, що повітря активно потрапляє не тільки всередину, але висушує взуття ще й зовні.

Побутові прилади

Також можна скористатися побутовими приладами, які є в кожному будинку. Важливо пам’ятати, що не всі вони підходять для сушіння взуття, тому можуть його пошкодити.

  • Фен. Висушити взуття можна дуже швидко, але щоб не нашкодити йому, варто сушити виключно холодним повітрям. Використовувати даний метод можна не часто, щоб не деформувати вироби.
  • Батарея вважається найпопулярнішим варіантом, але водночас вона може привести до деформації підошви. Наприклад, замшеве взуття буде висихати нерівномірно, і на його поверхні залишаться плями, що зробить вироби зовні непривабливими.
  • Вентилятор. Є аналогом фена, але на повне висихання взуття може знадобитися набагато більше часу. Плюсом є те, що не залишатимуться розводи або плями.

Важливо правильно обрати метод для сушіння взуття, щоб не зіпсувати його, і при цьому швидко усунути з виробів зайву вологу.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.