Як пити воду, щоб не нашкодити здоров’ю: рекомендації експерта

Як пити воду, щоб не нашкодити здоров’ю: рекомендації експерта

Правила споживання води / фото: freepik.com

Виявляється, є певні “правила пиття води”. Багато людей роблять це неправильно, і сильно шкодять своєму здоров’ю. Як правильно пити воду, розповів експерт Юрій Попко.

Про це повідомляє 24 канал.

Вода не тільки покращує травлення. Вона потрібна для нормальної терморегуляції, для молодості шкіри, для бадьорості.

Експерт каже, що потреба в Н2О у кожної людини індивідуальна. Можна побачити різні цифри по загальному об’єму води, який радять випивати на добу: 1,5 л, 2 л і т.д.., але експерт каже, що це так не працює. 

Зрозуміти, що вологи в організмі вистачає, допоможе колір сечі. Якщо баланс дотриманий, вона буде солом’яно-жовтого кольору. Якщо колір темніше, краще випити води, 

Попко каже, що якщо людина веде помірний спосіб життя, їй необхідно випивати не менше 1 л води на день. Ще близько 300 мл рідини організм отримає в результаті обміну речовин, також рідина надходить з їжі. 

Професійні спортсмени споживають рідини більше. Але у них свій раціон і на рахунку не те, що кожна калорія, кожна крапля води!

Також Попко прокоментував популярну теорію про те, що ранок потрібно починати зі склянки води, виявилося, це не зовсім так. Якщо ви після такого пробудження відчуваєте себе добре, можете дотримуватися такого ритуалу. Якщо вам не подобається вода натщесерце або відчуваєте дискомфорт, можете не змушувати себе це робити. 

Також експериментально доведено, що прийом води до прийому їжі нешкідливий. Рідина не впливає на кислотність в шлунку і не ускладнює травлення.

Воду потрібно пити рівномірно протягом дня. Якщо ви за 1-2 підходи вип’єте 1,5 л, це не означає, що більше не захочеться пити. 

Також варто пам’ятати, що газовані напої, соки, фреші і алкоголь не варто зараховувати до кількості випитої за день води.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.