Як прискорити зарядку телефона – дуже прості лайфхаки

Як прискорити зарядку телефона – дуже прості лайфхаки

Як прискорити заряджання телефона / фото: pixabay.com

Ви знали, що ваш смартфон може заряджатися швидше. Для цього можна використовувати кілька простих порад. Вони допоможуть заощадити час на процесі зарядки абсолютно кожному власнику сучасного гаджета.

Про це повідомляють Новини Планети.

Багато хто знає, що так робити не можна, але все одно допускають цю помилку — використовують телефон, коли він стоїть на зарядці. Будь ласка, ніколи так не робіть. Про це регулярно нагадують майстри з сервісів по ремонту смартфонів. Такі дії призводять до зменшення ресурсу батареї.

А ось щоб зарядка проходила швидше, зробіть наступне:

  • Увімкніть режим польоту. Він відключає додатки, які споживають багато енергії.
  • Не можете активувати режим польоту? Вимкніть Wi-Fi та Мобільний Інтернет. Також закрийте всі програми.
  • Візьміть зарядний пристрій для швидкої зарядки, а якщо немає такої можливості, використовуйте рідний блок живлення і шнур.

Також працівники сервісів з ремонту мобільних телефонів попереджають, які популярні помилки під час зарядки допускають люди. Між іншим, вони можуть привести до поломки гаджета.

По-перше, не варто вимикати смартфон в надії, що так він зарядиться швидше. В реальності це ніяк не впливає на темпи зарядки батареї. По-друге, необхідно бути обережним з бездротовими зарядками. Вони менш ефективні, ніж звичайні дротові й мають меншу потужність.

Ставити телефон на зарядку необхідно не коли відсоток заряду критично низький (2%, 5%, 10%, 20%). Найкраще відправляти на зарядку, коли стан АКБ 40-50 %. При цьому не завжди можна чекати, коли % зарядки досягне 100%, виявляється 80-90% цілком достатньо.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.