Як прибрати з дивана сліди сечі домашньої тварини

Як прибрати з дивана сліди сечі домашньої тварини

Як прибрати з дивана сліди сечі домашньої тварини / фото: freepik.com

Іноді відбуваються неприємні ситуації, коли домашній вихованець не встиг сходити в туалет у відведене для цього місце. Найчастіше у таких випадках страждають м’які меблі: ліжко або диван. Існують прості методи, за допомогою яких можна легко прибрати плями сечі, і при цьому не купувати неймовірно дорогі хімічні засоби.

Використовувати для видалення плям від сечі можна підручні засоби, які є в кожному будинку. Вони дозволяють усунути не тільки забруднення, але і неприємний запах.

Харчова сода та оцет

Якщо домашній улюбленець забруднив подушки з дивана, які можна зняти та випрати у пральній машинці, то в такому випадку в барабан необхідно додати трохи харчової соди. Це відмінний метод, для боротьби із плямами. Також харчова сода допомагає позбутися від неприємного і занадто різкого запаху, який може залишатися навіть після прання.

Для очищення самого дивана варто дотримуватися наступної інструкції:

  • Максимально усунути сечу за допомогою паперового рушника;
  • Вода та оцет в співвідношенні 2:1 змішується в пульверизаторі;
  • Суміш розпорошується на пляму сечі, яка потім протирається губкою;
  • Дії варто виконувати до тих пір, поки диван не стане чистим;
  • Далі на місце забруднення потрібно рівномірно розсипати близько чашки харчової соди та залишити на кілька годин або ж на ніч;
  • По закінченню цього часу диван досить пропилососити;

Сода допоможе прибрати плями та запах.

Перекис водню

Справитися з проблемою допоможе суміш перекису, соди, а також невеликої кількості миючого засобу. Розчин дозволить нейтралізувати сечу, а також освітлить пляму, якщо тварина забруднила білий диван. Необхідно взяти склянку перекисю водню, столову ложку миючого засобу і три столові ложки харчової соди.

Спочатку пляма сечі ретельно витирається паперовим рушником. Потім на це місце варто нанести отриману суміш і залишити на 15 хвилин. Необхідно використовувати тканину для того, щоб ретельно витерти забруднення. Бажано, щоб диван висихав або на вулиці, або ж біля відкритого вікна.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.