Як прибрати мішки під очима — поради дерматологині

Як прибрати мішки під очима — поради дерматологині

Як прибрати мішки під очима / фото: freepik.com

Недостатня кількість сну, стресові ситуації, постійна перевтома можуть негативно вплинути не тільки на здоров’я, але й на зовнішність. Про виснаження можуть говорити мішки під очима. Дарія Тищенко, лікар-дерматолог, розповіла причини появи мішків під очима та дала кілька рекомендацій щодо того, як можна впоратися з проблемою. 

Про це повідомляє “Факти”.

Люди в різному віці скаржаться на появу мішків під очима. Шкіра у цій зоні обличчя дуже ніжна і тому особливо сильно піддається негативному впливу навколишнього середовища. Вона старіє швидше, ніж все інше обличчя. Основними причинами появи мішків можуть стати постійні недосипання, генетика, погана якість життя, шкідливі звички та неправильний догляд за обличчям.

Справитися з проблемою допоможе виключно комплексний підхід. Можливо будуть потрібні ін’єкційні процедури для того, щоб збільшити показник пружності, еластичності і свіжості шкіри навколо очей. Ефективними вважаються апаратні методики. Крім того, лікар повинен підібрати максимально відповідний догляд в домашніх умовах, з урахуванням типу шкіри і присутніх проблем. 

Косметичні процедури

Мезотерапія дозволить відновити зовнішню привабливість шкіри і зробить її більш молодою. Після закінчення курсу лікування менш помітними стають зморшки, усуваються набряки, зникає синява під очима. 

Плазмотерапія передбачає введення під шкіру власної плазми людини, яка попередньо очищається від лейкоцитів. За рахунок цього вдається прибрати не тільки зморшки, але і зробити шкіру більш пружною, поліпшити в кілька разів її стан. 

У домашніх умовах можна використовувати маски зі свіжого огірка для зволоження шкіри, її заспокоєння. Добре впливає на судини в шкірі навколо очей холодний компрес. Прикладати його потрібно на 20 хвилин. З його допомогою вийде зробити темні кола менш помітними. За допомогою масажу навколо очей можна буде значно поліпшити кровообіг, прибрати синці. 

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.