Як прочистити раковину за лічені хвилини – поради

Як прочистити раковину за лічені хвилини – поради

Як швидко прочистити раковину / фото: freepik.com

Величезна кількість людей стикаються з тим, що на кухні забивається раковина і незабаром з’являється вкрай неприємний запах, через забитий сифон. Є кілька простих способів, які допоможуть швидко та ефективно вирішити настільки неприємну проблему.

Про це повідомляє Express.

У кухонній раковині може перебувати величезна кількість мікробів. Іноді їх навіть більше, ніж в унітазі, на одному квадратному сантиметрі може бути близько 17 тисяч небезпечних мікроорганізмів. Про те, як впоратися з проблемою, детально розповів фахівець Максін Дуайер. Він підкреслив те, що ситечко в раковині може виглядати відносно чистим, але під ним знаходиться занадто багато бруду, який також стає причиною виникнення неприємного запаху. Саме там бактерії розмножуються максимально активно, адже вони знаходяться в ідеальному для розмноження середовищі.

Як очистити раковину

Для того, щоб зробити раковину чистою, досить скористатися спеціальним засобом, призначеним для цього. Через кілька хвилин поверхня ретельно протирається вологою губкою. Далі на щітку наноситься трохи миючого засобу, а далі цією ж щіткою необхідно протерти отвір раковини.

Для більш глибокого очищення і для того, щоб продезінфікувати раковину краще, всередину зливного отвору засипати чашку харчової соди. Після цього повільно потрібно влити дві чашки оцту. Потім варто почекати 15 хвилин і змити все крутим окропом. Такий простий спосіб дозволить прочистити раковину та усунути неприємний запах.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.