Як правильно обрати та де купити мінеральні добрива найвищої якості?

Як правильно обрати та де купити мінеральні добрива найвищої якості?

Мінеральні добрива – сполуки, речовини, що мають у своєму складі елементи живлення рослин задля покращення продуктивності вирощування та отримання високого врожаю. З використанням підкормок стає можливою продуктивна реалізації генетичного потенціалу культури (сорту, гібриду) з підвищенням якості вихідної продукції. Грамотне, систематичне, рівномірне підживлення – запорука підвищення родючості ґрунту та потенційної врожайності. Тож коли приймається рішення купити мінеральні добрива – слід врахувати цілу сукупність факторів, після чого зупиняти увагу на конкретному продукті.

На що звернути увагу?

 • особливості культури, для якої буде використана підкормка;
 • структура, склад, кислотність ґрунту;
 • кліматичні особливості регіону вирощування;
 • агротерміни;
 • склад самого добрива (кількість елементів живлення, пропорції);
 • ціль використання підкормки (до прикладу, для покращення ростових процесів, підвищення загальної родючості ґрунту, зменшення стресу від дії гербіцидів, стимуляція вкорінення чи інші цілі).

Чи можна знайти якісний, сертифікований продукт за доступною ціною?

Аграрії з багаторічним досвідом точно знають, що якісна підкормка не просто збільшує шанси на отримання гарного врожаю, але й мінімізує витрати на додаткове підживлення, протруювання. Адже сучасні препарати мають у своєму складі макро- та мікроелементи у поєднанні із регуляторами росту та іншими, важливими для вирощування с/г рослинності, сполуками. Серед величезного асортименту подібної продукції вітчизняних та зарубіжних виробників добре зарекомендували себе мікро та мінеральні добрива від ТМ «Добродій». Чому слід купити мінеральні добрива саме цієї торгової марки?

 1. Широка лінійка підкормок, що мають синергічну дію компонентів складу.
 2. Якість, перевірена користувачами, часом.
 3. Мінімізація негативного впливу на довкілля.
 4. Українська «валютонезалежна» продукція, що має доступну ціну при постійному удосконаленні, оновленні асортименту.
 5. Актуальність для різноманітних сільськогосподарських культур  різних зон вирощування.

Купити мінеральні добрива, вчасно та «правильно» їх внести означає максимально покращити мінеральне живлення с/г культур задля підвищення їх продуктивності та ефективного ведення агробізнесу. З максимальною користю для людини й без шкоди навколишньому середовищу.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.