Як позбутися запаху у взутті: три простих способи

Як позбутися запаху у взутті: три простих способи

Як позбутися запаху у взутті / фото: freepik.com

Багато людей стикаються з тим, що у взутті з’являється неприємний запах, через який стає соромно в гостях, коли роззуваєшся. Причиною цього є активне розмноження бактерій. Процес посилюється тоді, коли ноги починають потіти. Від такого природного процесу не зможуть врятувати навіть найдорожчі кросівки. Тому краще ознайомитися з простими способами того, як позбутися неприємного запаху від взуття.

Як позбутися від запаху у взутті за 5 хвилин

Найшвидшим і в той же простим способом вирішення проблеми вважається використання спеціального спрею. Придбати його можна практично в будь-якому косметичному магазині. Як правило, подібні засоби зможуть не тільки впоратися з неприємним запахом, але ще і заблокувати в майбутньому його виникнення. Однак застосування спрею не скасовує необхідність у догляді за взуттям.

Як позбутися від запаху у взутті за одну ніч

Допомагає впоратися з проблемою оцет або хлоргексидин. Досить змішати оцет з водою у співвідношенні 1:3 і ретельно змочити взуття. Потім на ніч кросівки або черевики краще винести на свіже повітря. Якщо до ранку запах все ще залишився, то процедура повторюється знову. Цей метод дозволяє вирішити проблему, навіть у випадку з відкритим взуттям. Головне, ретельно його провітрити після цього.

Як вбити запах у взутті

Ще одним варіантом є сода. Попередньо з взуття виймаються устілки, всередину насипається суха сода. Взуття має деякий час постояти. Кілька разів соду необхідно міняти, адже вона буде ставати вологою. Звернути увагу варто на те, що метод відмінно підійде тільки для закритого взуття.

Для того, щоб якомога рідше стикатися з неприємним запахом, потрібно просушувати взуття та надягати чисті шкарпетки. Також обов’язковим є застосування антиперспірантів для ніг, спреїв. Регулярно потрібно міняти устілки на нові, а ноги кожен раз мити з милом.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.