Як почистити посудомийку без хімії – дієві поради

Як почистити посудомийку без хімії – дієві поради

Як почистити посудомийну машину / фото: freepik.com

Сьогодні посудомийка є на кухнях у багатьох будинках. Це справжня помічниця у боротьбі із брудним посудом, але, на жаль, вона й сама неймовірно швидко забруднюється. Не обов’язково для очищення використовувати дорогі засоби, що містять величезну кількість хімічних речовин. Підійдуть і прості домашні продукти, які допоможуть позбутися від неприємного аромату з посудомийки та бруду всередині неї.

Лимонна кислота

Дуже популярним продуктом серед господинь вважається лимонна кислота, яку можна використовувати для того, щоб видалити плями іржі всередині посудомийної машини. Щоб скористатися таким методом очищення, необхідно у відсік для порошку засипати дві столові ложки цієї речовини. Далі пристрій запускається на повний цикл. Потім, якщо іржа не зникла, процедура повторюється. Після закінчення очищення необхідно дати посудомийці повністю висохнути.

Оцет

За допомогою оцту можна досить швидко усунути наліт та всі відкладення накипу. Для цього потрібно дістати з посудомийки весь посуд, а потім запустити її. Після того, як пристрій заповниться гарячою водою, його варто відкрити та залити пару склянок оцту. Посудомийка повинна повністю закінчити цикл.

Другий варіант застосування оцту: поставити на нижню полицю ємність з рідиною. Далі пристрій включають на “посилений” цикл. Після цього оцет змішується з гарячою водою і відмінно очищає всі внутрішні поверхні посудомийної машини.

Сода

Звичайна харчова сода здатна ефективно усунути неприємний запах. Для цього содою посипається дно пристрою, закривається і залишається в такому вигляді на ніч. Вранці, за допомогою вологої губки, всі поверхні ретельно протирають. Потім посудомийка встановлюється на “посилений” цикл.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.