Як перевірити парфуми на оригінальність: поради для покупця

Як перевірити парфуми на оригінальність: поради для покупця

Як відрізнити справжні парфуми від підробки / фото: pexels.com

Перевірка оригінальності духів є важливою процедурою, яка допомагає визначити, чи є продукт справжнім або фальшивим. Якщо ви купуєте духи в спеціалізованих магазинах або від авторизованих дилерів, ймовірність того, що ви отримаєте оригінальний продукт, досить висока. Однак, якщо ви купуєте духи на маловідомих інтернет-сторінках, сайтах-одноденках або з рук, то є великий шанс напрапити на фальшивку.

Редакція Новин Планети зібрала для вас декілька порад, які допоможуть вам знати, як перевірити духи на оригінальність.

  1. Упаковка. Оригінальні духи мають високоякісне пакування, бо економія на цьому може негативно позначитися на репутації бренду. Зверніть увагу на якість картону, логотипи, деталі і т.д. 

Коробочка з оригінальним парфумом всередині, зазвичай, має гладкий білий картон, сконструйований у надійне “орігамі”, щоб флакон з ароматом не бовтався всередині упаковки. А ось підробки парфумів упаковані в досить скромну картонну підставку, яка не надійно вміщує флакон, що створює ефект бовтання всередині упаковки.

Упаковка також повинна мати штрих-код або номер серії, який можна перевірити на офіційному веб-сайті бренду. У штрих-коді приховано багато корисної інформації. Є різні стандарти, але найпопулярніший — EAN-13, що складається із 13 цифр, де перші 2-3 цифри вказують на країну, де зроблено духи.

  1. Флакон. Він має бути зроблений з високоякісного скла – це важливо! 

Придивіться, чи виконаний флакон акуратно, чи не впадають в очі шви і чи товщина скла є рівномірною. Зверніть увагу і на кришечку – як правило, вона важка і приємна на дотик. 

Перевірте наявність захисного пломбирування, яке гарантує, що флакон не був відкритий. Пульвелізатор повинен рівно сидіти на флаконі, не прокручуватись і легко натискатись.

  1. Запах. Оригінальні духи мають чіткий, насичений і тривалий запах. Якщо запах занадто слабкий або швидко зникає, це може бути ознакою фальшивки.

Зазвичай, підпільники не витрачаються на дорогу сировину, тому їх парфуми-підробки не можуть розкриватися через верхні, середні та базові ноти. Вони пахнуть зазвичай однаково протягом різного часу і недовго.

Щодо аромату оригіналу, то він розкривається поступово, як квітковий бутон: перші кілька хвилин ми чуємо верхні ноти, потім на перший план виходять ноти серця, які змінюються витонченим шлейфом.

  1. Продавець. Купувати парфуми варто тільки в надійних магазинах та від офіційних дистриб’юторів, щоб уникнути придбання підроблених товарів. 

Пам’ятайте, що елітна парфумерія є дорогим продуктом і дешево коштувати не може. Великі знижки в магазині на улюблені дух повинні вас насторожити, адже оригінальний парфум не може коштувати у кілька разів менше від своєї реальної ціни

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.