Як перестати заїдати стрес солодким під час війни

Як перестати заїдати стрес солодким під час війни

Як перестати їсти солодке під час війни / фото: pixabay com

Багато людей заїдають стрес і таке спостерігається не лише під час воєнних дій. Сьогодні ж люди зіткнулися з вищим рівнем стресу і всіляко намагаються його позбутися. Для цього підходить все, що тільки можна і, особливо, солодощі. Про те, як перестати лікуватися солодким, розповіла Тіана Фіалкова, яка працює дієтологом та терапевтом.

Фахівець говорить про те, що деякі люди хочуть солодкого після повноцінного прийому їжі, а інші перекушують протягом усього дня. Є й такі, хто повністю замінив їжу солодощами. Дієтолог попередила, що кожна людина має певну генетику, а також стан здоров’я. Якщо раніше було порушення вуглеводного обміну, то під час війни ситуація стала тільки гіршою, адже стрес негативно позначається на багатьох процесах в організмі. Також вона додала, що якщо людина почала погано спати, то незабаром вживання занадто великої кількості солодкого вже буде закономірністю. За рахунок цього організм намагається отримати енергію, що йому бракує.

Через наявність стресового фактора відбувається підвищення рівня цукру на крові. Вживання солодощів у великій кількості вважається джерелом поганого самопочуття як фізичного, так й психологічного. Для того, щоб позбавитися подібної залежності, варто дотримуватися простих порад, даних дієтологом.

  • Сніданок має бути повноцінним. Кава з цукерками – це не найкращий варіант.
  • Їжу найкраще приймати за спеціальним годинниковим графіком. Це допоможе стежити за тим, щоб у крові не падав рівень цукру та не з’являлося бажання з’їсти щось солодке.
  • Особливу увагу слід приділити питному режиму. Апетит допоможе знизити досить тепла воду з додаванням лимонного соку.
  • Варто по можливості гуляти на свіжому повітрі. За рахунок цього не буде гіпоксії, а лімфа не застоюватиметься, організм насититься достатньою кількістю кисню.
  • У раціоні обов’язково повинні бути складні вуглеводи.
  • Щодня варто вживати спеції, які допоможуть поступово та без шкоди знизити цукор у крові. При цьому потяг до солодкого ставатиме дедалі менше.
  • Варто стежити за якістю сну та намагатися, по можливості, повноцінно спати.

Ці прості поради допоможуть позбутися «солодкої» залежності.

Раніше ми писали, що розвінчаний поширений міф про алкоголь. Вчені, які працюють у Массачусетській лікарні загального профілю, а також з Гарвардського університету встановили, що теорія про те, що в невеликій кількості алкоголь може нормалізувати роботу серцевого м’яза, насправді не має прямих доказів.

А також, що дієтологи назвали продукти, які змушують виглядати старшими. Дієтологи розповіли, які саме продукти здатні спровокувати передчасне старіння. Якщо вони регулярно будуть присутні в раціоні, то дуже скоро людина виглядатиме мінімум років на десять старше.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.