Як очистити кран від накипу – кілька ефективних методів

Як очистити кран від накипу – кілька ефективних методів

Як очистити кран від накипу / фото: freepik.com

У тих будинках, де є жорстка вода, з часом може виникнути така проблема, як протікання крана. Причиною є те, що на головці крана та всередині починає у великій кількості накопичуватися кальцій, а також накип. Він виникає після того, як висихає вода. Експерти розповіли про те, як можна ефективно усунути накип з крана, використовуючи для цього домашні методи.

Кран може засмічуватися через скупчення кальцію. Це буде спричиняти поганий напор води. Є кілька простих методів, які дозволять швидко вирішити проблему.

Оцет

Впоратися з різноманітними відкладеннями допоможе столовий оцет. Достатньо налити в міцний пакет пару склянок оцту та натягнути його на кран. Потім пакет ретельно закріпипи резинкою або скотчем та залишити на пару годин. Найкраще залишити його на ніч, а зранку зняти та обприскати кран ще раз оцтом з пульверизатора. Далі слід нанести невелику кількість соди і видалити весь бруд, який залишився. Після кран ретельно миється проточною водою.

Харчова сода

Якщо поєднувати харчову соду з оцтом, вона здатна творити справжнє диво і дуже швидко усунути наліт з крана. Харчова сода змішується з укусом 2:1, доки не начне шипіти. Отримана суміш наноситься на кран і залишається на півгодини. Потім варто змішати звичайний миючий засіб та харчову соду 1:1. За допомогою зубної щітки отримана суміш наноситься на кран і протирається, що дозволяє ефективно видалити наліт та кальцій. Кран миється великою кількістю проточної води.

Лимон

Є варіант і для людей, які погано переносять різкий запах оцту. У такому разі підійде лимонний сік. Він добре видаляє наліт і ще освіжає кран. Необхідно розрізати навпіл лимон і всередині зробити отвір для крана. Далі прокрутити на крані таким чином, щоб на нього потрапила максимальна кількість лимонного соку. Потім на головку крана одягається пакет і міцно закріплюється. Через пару годин кран натирається невеликою кількістю харчової соди і протирається зубною щіткою. В кінці все змивається проточною водою. Читайте нас у Facebook.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.