Як народними методами позбутися мурах у будинку

Як народними методами позбутися мурах у будинку

Як народними методами позбутися мурах у будинку / фото: freepik.com

У тих будинках, де присутній досить високий показник вологості, може з’явитися така неприємна проблема, як мурахи. Виганяти їх варто негайно, і для цього відмінно підходять популярні підручні засоби.

Є кілька ефективних та безпечних методів, як впоратися з мурахами. Спочатку потрібно знайти місце, де гніздяться комахи. Починати необхідно саме з нього, щоб мурахи більше не поверталися. В іншому випадку вирішити проблему не вийде, і комахи будуть повторно з’являтися ще не один раз.

Оцет

Впоратися із шкідниками можна за допомогою харчового оцту. Пояснити ефективність засобу можна тим, що він здатний знищити ферментні шляхи, тому мурахи втрачають можливість повернутися у своє гніздо. Необхідно змочити ватний диск або губку у невеликій кількості оцту та протерти ним абсолютно всі поверхні навколо гнізда. Далі в пульверизатор наливається оцет для обробки безпосереднього самого гнізда комах.

Солодощі з борною кислотою

У більшості випадків борна кислота використовується для того, щоб боротися з тарганами, але дуже ефективним засіб буде і проти мурах. Досить змішати трохи речовини з цукром, яєчним жовтком. “Частування” розкладається поруч з гніздом, де найчастіше повзають у великій кількості комахи. Борна кислота може знищити не тільки шкідників, але й безпосередньо гніздо, адже вони будуть відносити залишки їжі до нього.

Часник

Часник має дуже різкий запах, який здатний відлякати комах, і вони перестануть гніздитися у будунку. Мурахи терпіти не можуть гіркого смаку, а також занадто інтенсивного аромату. Можна натерти часником поверхні навколо гнізда й розкласти розрізані шматочки. Процедура повторюється не один раз, адже запах занадто швидко зникає.

Сода

Соду необхідно поєднувати з чимось солодким, що привертає комах. Додати можна яєчний жовток, цукор або ж сироп. Суміш розкладається у важкодоступних місцях, щоб до неї не дісталися домашні тварини.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.