Як надовго позбутися від пилу в квартирі: прості поради

Як надовго позбутися від пилу в квартирі: прості поради

Як надовго позбутися від пилу в квартирі / фото: freepik.com

Дістали щоденні прибирання, а боротьба з пилом здається нескінченною? Є прості рішення, які дійсно допоможуть уповільнити пилоутворення у квартирі або будинку. Використовуйте їх, і вологе прибирання можна буде перестати проводити кожен день.

Джерел пилу в будинку дуже багато: люди, тварини, рослини. Також пил та бруд потрапляють в будинок з вулиці на підошві взуття. Коли ставимо вікна на провітрювання, разом зі свіжим повітрям в приміщення залітає і пил. Якщо хочете рідше прибиратися, але при цьому, щоб в оселі завжди було чисто, спробуйте наступні поради:

  • Використовуйте пильовики для зберігання речей. Тканина, шкіра, хутро, взуття — це все розносить пил, навіть коли лежить в шафі або в комірчині. Чохли для зберігання будуть берегти цілісність речей, і не допустять попадання з них пилу.
  • Використовуйте кондиціонер для прання із водою у співвідношенні 1 до 4 для вологого прибирання. Ця рідина буде перешкоджати осіданню пилу на поверхнях. Спеціальні поліролі не кожному по кишені, а такий супер-розчин допоможе рідше протирати підвіконня і столи.
  • Використовуйте зволожувач повітря. Тільки потрібно купити хороший. Дрібні та малопотужні істотно не впливають на вологість. Вони тільки розбризкують воду навколо себе.

Якщо ви любите домашні рослини, і в будинку їх багато, замульчуйте ґрунт в горщиках. Використовувати можна шишки, кору (як для орхідей). Мульча буде затримувати вологу, тим самим не даючи грунту пересохнути. Також не забувайте купати квіти під душем або кропити водою з пульверизатора.

Якщо в будинку є тварини, привчайте їх до ванної, вичісуйте вчасно або водіть до грумера. Разом з линянням вони втрачають не тільки зайву шерсть, але і відмерлу дерму. І ще намастіть подушечки на лапках спеціальним воском та іншими засобами.З сухих подушок також лежить ороговіла тканина.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.