Як має виглядати сучасна приватна англійська школа?

Як має виглядати сучасна приватна англійська школа?

Престиж, перспективи та можливості – саме це отримують учні Kyiv International School. Занурюватися в англомовне середовище краще з самого дитинства, коли мозок легше «перемикається» та краще сприймає інформацію. Зробити це можна завдяки вступу до британської міжнародної школи BISU, філіали якої є в Києві та Дніпрі. Діти вчаться за британською програмою, але можуть отримати й український атестат.

Основні цінності міжнародної британської школи

Отримання якісної освіти – це комплексний підхід, який базується на декількох складових. Програми навчання, педагогічний склад, комфортне середовище, всебічний розвиток – завдяки цьому вдається отримати гарний результат. Задля підтримки якості освіти приватна школа дотримується наступних настанов:

  • вважає кожен урок важливим;
  • поважає кожного учня та цінує його досягнення;
  • забезпечує постійний процес навчання;
  • застосовує критичне мислення;
  • навчає через дослідження;
  • розвиває критичне мислення.

Головна мета – «не заповнити посудину, а запалити вогонь». Окрім обов’язкових програм, школа пропонує додаткові заняття, де дитина може розкрити весь свій потенціал.

Структура білінгвальної школи

Британська міжнародна школа – це середні, молодші та старші класи. Програми для них різняться і містять перелік обов’язкових та допоміжних предметів. Підґрунтям для Advanced Online Programme є Національна освітня програма Англії. За програмою НУШ створено Український фундаментальний екстернат. Творчі майстерні проводять як українські, так і іноземні вчителі. Серед активностей, що розвивають, є танці, мистецтво, спорт, театральний, екологічний, музичний гуртки, клуб інженерів, програмістів, бізнесменів.

BISU має членство у Раді британських міжнародних шкіл. Отримала «Золотий знак якості EAL». Має в партнерах Cambridge Assessment та International Baccalaureate. Це сертифікований екзаменаційний центр Кембриджського університету.

Онлайн-навчання та екстернат

З огляду на те, що онлайн-навчання з кожним роком набуває популярності, міжнародна британська школа теж розширює кордони для своїх учнів. Де б студенти не знаходились, вони завжди можуть вступити до школи на дистанційне навчання.

Вартість навчання у британській міжнародній школі напряму залежить від обраних програм, які розраховані на тих, хто хоче вчитися у вищих навчальних закладах за кордоном, і тих, хто планує вступати в університети України. Дистанційний варіант доступний в English School для учнів від 6 до 18 років. Незалежно від форми навчання студенти отримують якісну всебічну освіту.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.