Як ефективно лікувати геморой

Як ефективно лікувати геморой

Існує помилкова думка: якщо у людини діагностований геморой, на нормальному комфортному житті можна ставити хрест, адже захворювання потребує складного та тривалого лікування. Благо, сучасна медицина успішно лікує недугу навіть на запущених стадіях, і дотримуючись рекомендацій лікаря можна повернутися до нормального життя вже через 3-7 днів. У цьому допомагають системні лікарські засоби та місцеві анестетики, серед яких Реліф® мазь. Сьогодні в деталях розглянемо цю мазь від геморою та спосіб її застосування.

Що входить до складу та як діє мазь

Враховуючи той факт, що геморой — патологія венозної системи прямої кишки, тільки місцевими засобами вилікувати його не вийде. Кваліфікований фахівець підбере медикаменти системної дії, що коригують патологію капілярів й допоможуть вилікувати захворювання навіть на складних стадіях. Місцеві засоби, такі як Реліф® мазь діють безпосередньо в осередку запалення і допомагають прибрати неприємні симптоми вже з перших днів застосування.

До складу мазі входить фенілефрину гідрохлорид – адреноміметик, який має виражену судинозвужувальну дію. Таким чином, Реліф® мазь допомагає впоратися з такими симптомами:

  • прибирає больові відчуття в області ануса та прямої кишки;
  • стимулює відтік крові із запаленої ділянки, знижує набряклість;
  • допомагає позбавитися від печіння та сверблячки;
  • сушить мокрі рани, загоює ерозії.

Використовуючи цей засіб згідно з інструкцією, пацієнти відзначають суттєве поліпшення вже на другий день застосування. Зверніть увагу: цей препарат призначають лише у комплексі із системними лікарськими речовинами, покликаними лікувати патологію венозної системи. У такому разі лікування буде максимально ефективним. Не варто використовувати мазь Реліф® без призначення лікаря.

Як використовувати Реліф® мазь

Якщо не призначено іншої схеми лікування, мазь використовують до 4 разів на добу. Оптимально наносити речовину перед сном, після пробудження та після кожної дефекації. Перед використанням необхідно провести низку гігієнічних процедур. Мазь Реліф® наноситься на суху та чисту шкіру.

Препарат не призначають дітям віком до 12 років. При поліпшенні клінічної картини лікар може знизити кратність застосування мазі до 2 разів на день. Якщо ви виявили порушення цілісності тюбика, застосовувати препарат заборонено. З обережністю речовину використовують діабетики, а також люди з нирковою, печінковою та серцевою недостатністю.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.