Виробництво різноманітних видів профілів, кутників

Виробництво різноманітних видів профілів, кутників

У виробництві металевих профілів та кутів застосовувалися різні технології, але для всіх них існував один суттєвий недолік – неможливість дотримання абсолютно точного розміру чи градусу згинання листових матеріалів, прокатних металів та труб. Ані штампування, ані слюсарний інструментарій не були спроможними виконати цю роботу бездоганно. Технологічний процес при цьому затягувався через потребу у «доводці», а якість залишала бажати кращого. Але ті сумні часи відходять в минуле, тому що виробництво різноманітних видів профілів, кутників на точних сучасних верстатах і на згинальних центрах (і перші, і другі з ЧПУ) компанії TiSO розрішило дану проблему, дозволило значно підвищити рівень якості виробів з металів і дозволило вирішувати окремі дизайнерські задуми щодо форм виробів, чого раніше було не можливо робити.

Весь процес металообробки є автоматизованим і лише завантаження металу до верстату чи центру та зміна положення деталі для обробки виконуються вручну. Можливості верстатів дуже широкі – допустима товщина металу, що згинається, до 3,2 мм – для чорної сталі, до 2,2 мм – для нержавіючої сталі, до 4 мм – для алюмінію. Хоча в переліку металів, які гнуться на верстатах компанії також є ще й латунь та бронза.

Завдяки високоякісному устаткуванню в компанії TiSO, оснащеному спеціальним обладнанням саме для згинальних робіт отримуваний після обробки матеріалу виріб має в точності закладені завданням параметри і не має ніяких дефектів, що зазвичай були при обробці металу старими методами.  При цьому технологія вигину здійснюється згідно характеристик даного матеріалу і за технологічно можливий термін, щоби запобігти утворенню пошкоджень металу, які можуть призвести до послаблення його властивостей, зокрема викликати появу мікротріщин. Це досягається математично виміряним протіканням технологічного процесу, яким керує «холодний розум» ЧПУ і на який не впливають особисті переймання працівника з інструментами в руках.

Металообробка верстатами з ЧПУ в компанії TiSO дозволяє виготовляти не тільки згинання металевих матеріалів і виготовлення кутів, але й виробництво профілів складної конфігурації та корпусів майбутніх виробів. Контроль за дотриманням кутових параметрів застосовується в процесі металообробки – після первинного згинання деталі до призначених параметрів провадиться контрольний замір (за методом триточкового згинання), а після отримання перевірочних результатів – остаточне дотискання заготовки для закріплення заданої форми.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.