Використання будівельних риштувань для реклами

Використання будівельних риштувань для реклами

Реклама на будівельних риштуваннях є звичайним явищем у галузі. Ви, мабуть, бачили її самі. Від реклами нових житлових комплексів і комерційних будівель до нового iPhone від Apple можливості безмежні.

І можна збагнути причини. Комерційні та промислові риштування часто експлуатуються протягом тривалого часу. Іноді вони можуть бути в місцях з інтенсивним рухом, і існує ймовірність того, що рекламу побачить безліч людей. Реклама також відвертає увагу від стандартної сітки чи обгортання або, що ще гірше, від простих будівельних риштувань. Детальніше про риштування на сайті Техпром.

Одним з найбільш поширених та високоефективних способів реклами за допомогою будівельних лісів є використання «обгортки лісів» або «плащаниці будівельних лісів».

Обгортання будівельних риштувань призначені не тільки для рекламних цілей, їх основне призначення – приховати будівельні риштування та захистити їх як усередині, так і зовні. Але вони забезпечують ідеальне тло для реклами. Просте полотно, з якого можна просувати що завгодно.

Використання будівельних риштувань для реклами

Реклама на будівельних риштуваннях може допомогти фінансувати будівельні роботи
Поширеною причиною встановлення реклами на будівельних риштуваннях є допомога у фінансуванні будівельних робіт.

Поради з реклами на будівельних риштуваннях

Плануйте дуже ретельно

Це стандартно для всіх форм реклами, але особливо для тих, які мають значний розмір, вартість та тривалість.

Реклама на будівельних риштуваннях може бути дорогою, тому вам потрібно переконатися, що кожна деталь ретельно продумана, щоб уникнути помилок.

Ретельно продумайте вартість

Реклама на будівельних лісах може бути дорогою, особливо у густонаселених районах. Існують витрати на дизайн, друк та встановлення, вартість доставки та, можливо, витрати, пов’язані з отриманням правильних дозволів.

Не забувайте про дозволиВикористання будівельних риштувань для реклами

Чи є у вас необхідний дозвіл на встановлення реклами? Часто дозвіл не потрібний для обгортання будівельних риштувань та банерів, проте важливо проконсультуватися з місцевою радою.

Правила реклами 2022 року кажуть:

«Будинки, які ремонтуються або в яких проводяться великі структурні роботи та навколо яких є риштування чи сітки, можуть бути потенційними тимчасовими майданчиками для реклами на будівельних риштуваннях або великої реклами, яка закриває особу чи велику частину особи – будинок. У всіх випадках потрібна пряма згода на рекламу, яка може залишатися на місці доти, доки будівельні риштування або сітка не будуть видалені. Ці рекламні оголошення слід розглядати на основі конкретного об’єкту з урахуванням питань зручності та громадської безпеки».

У регламенті також йдеться:

«Рекомендує особам, які ухвалюють рішення, враховувати позитивні переваги, пов’язані з такими рекламними пропозиціями. Застосовуючи вираз «на користь зручності» до будь-якої конкретної заяви або апеляції, слід брати до уваги не тільки фактори, які можуть завдати шкоди зручності, але також і фактори, які можуть бути на користь зручності місцевості, такі як додавання відповідного кольору та інтерес до похмурої області, або екранування.

Стандартна тривалість реклами на риштуванні

Типова тривалість реклами становить щонайменше 1 місяць, хоча може становити від 3 до 6 місяців. На великих забудовах реклама може зберігатися до року.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.