Виглядає моторошно: фотограф засняв обличчя мурахи крупним планом

Виглядає моторошно: фотограф засняв обличчя мурахи крупним планом

Обличчя мурахи крупним планом / фото: Eugenijus Kavalaskas

Деякі представники світу фауни виглядають досить моторошно, найчастіше це комахи. Вони у великому об’єктиві можуть нагадувати справжніх монстрів з фільмів жахів. Нещодавно фото литовського фотографа, на якому зображена мураха, шокував публіку і виграв у фотоконкурсі.

Про це повідомляє Daily Mail.

Еугеніюс Каваляускас — литовський фотограф, який захоплюється макрофотографуванням, відправив на конкурс фотографій знімок моторошної темної морди з червоними очима і переміг в Nikon Small World Photomicrophotografy Competition.

Моторошне Чудовисько на знімку — це реальне зображення комахи, спочатку можна подумати, що це «демон у плоті». Насправді це в 5 разів збільшене зображення голови мурашки під мікроскопом.

У цьому випадку радує тільки одне, що мурахи таких маленьких розмірів. Інакше світ був би переповнений страшними монстрами.

Журі конкурсу обрало саме це фото в якості одного з видатних зображень, всього їх в колекції 57. Фотоконкурс компанії Nikon проходить щорічно. У ньому беруть участь фотографи та вчені з усього світу, 2022 рік не став винятком.

Еугеніюс розповів, що зловив «героя» в об’єктив камери в лісі поруч зі своїм будинком, в Туаразі. Чоловік давно переконаний, що комахи виглядають, як монстри з темряви. А під ногами людей дуже багато цікавих чудесних створінь.

Фотограф дуже любить стежити за комахами та фотографувати їх, використовуючи режим макрозйомки. Мурасі склали конкуренцію на конкурсі цього року червоно-крапчастий Жук, та стрибучий павук.

Також журі оцінили й визнали одним з кращих, зображення Григорія Таміна. На фото зображені лапи ембріона мадагаскарського гігантського денного гекона. В реальності розмір кінцівки всього 3 мм.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.