Видихаємо — «судний день» призначений на 24 вересня скасовується

Видихаємо — «судний день» призначений на 24 вересня скасовується

Судний день 24 вересня / фото: pixabay.com

«Судний день» — всі про нього чули й багато разів. Що це означає насправді? Соціальні мережі буквально вибухнули повідомленнями про судний день 24 вересня. У повідомленнях пишуть, що світ зануритися в темряву, будуть масові відключення електрики, а виною всьому стане спалах на Сонці й висловлювання німецького політика.

Про це повідомляє Daily Star.

Фрідріх Мерц-лідер німецької опозиції заявив, що день 24 вересня назавжди залишиться в пам’яті майбутніх поколінь, якщо ті виживуть. До розмови приєдналися теоретики апокаліптичної змови. Вони розігнали тему апокаліпсиса і перенесли її в соціальні мережі. У Тікток навіть з’явився хештег “24 вересня”. Він вже потрапив у тренди. Що може статися 24 вересня на думку конспірологів і фанатів теорії змови, золотого мільярда:

  • Найпотужніший спалах на Сонці, що вб’є все живе на Землі.
  • Можливе масове відключення електричної енергії по всій планеті, повне занурення світу в темряву.
  • Дональд Трамп знову балотуватиметься на пост президента США.

Всі три варіанти подій по-своєму сумні. Навіть, коли Трамп виграв президентські перегони, люди чекали від нього змін на краще. Винахідливий і успішний підприємець вже точно повинен був знати, як зробити життя американців більш комфортним. Замість цього його викрили в змові з Путіним, звинуватили в жорстокому поводженні прикордонників з біженцями з Мексики. Мільйони людей вже звиклися з тим, що 24 вересня стане останнім безтурботним днем в їхньому житті.

Тут сталося те, чого ніхто не очікував. Фрідріх Мерц сказав, що обмовився. У своїй промові він хотів назвати дату 27 лютого 2022 року, але переплутав місяці й озвучив місяць вересень. Чоловік хотів акцентувати на війні Росії проти України у своєму виступі, не більше. Однак конспірологи досі продовжують сподіватися на те, що апокаліпсис відбудеться.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.