Вибухи на військовому аеродромі в Криму: що відомо на зараз

Вибухи на військовому аеродромі в Криму: що відомо на зараз

Вибухи в Криму / фото: 24 канал

9 серпня на території окупованого Криму прогриміли потужні вибухи в безпосередній близькості від авіабази росіян. Офіційна версія говорить, що в Новофедорівці на цю мить «все добре». Також Кремль каже, що нібито “здетонували боєприпаси”. В той самий час була оголошена евакуація.

Перші повідомлення про вибухи з’явилися після 15:20. Місцеві жителі почали розповідати про те, що було чутно близько 15 потужних звуків. “Влада” Криму дала офіційне підтвердження тому, що в Сакському районі сталися вибухи.

Є інформація, що вибухи були чутні на аеродромі «Саки». Його використовували для того, щоб відправляти бомбардувальники, та винищувачі для атаки південних регіонів України. Також є дані щодо того, що на аеродромі знаходився 43-й винищувальний авіаційний полк ПКС Росії.

Після того як сталася подія, Міністерство оборони РФ негайно висунуло власну «офіційну» версію. Вона, як і багато інших, більше нагадує казку, ніж реальність. Офіційна версія свідчить про те що о 15:20 на території військового аеродрому в Криму сталася детонація одночасно декількох боєприпасів. Стверджується, що при вибухах не постраждали ні люди, ні будь-яка техніка. Зараз на аеродромі гасять пожежу.

Міністерство оборони Російської Федерації стверджує, що ніхто під час вибухів у Криму не постраждав, але ще до появи офіційної заяви в російських ЗМІ говорилося, що було поранено двох людей. Потім вже надали іншу інформацію – п’ять постраждалих, серед яких дитина. Одній людині буде потрібна операція. Також було зроблено заяву про те що одна людина загинула. Яка з представлених версій є правдивою, ще належить з’ясувати.

Відразу після того, як пролунали вибухи, на пляжах Криму почалася паніка. Люди негайно вирушили в укриття. Туристи дуже перелякалися і почали кричати, що “пора валити звідси”. На півострові в найкоротші терміни з’явилися неймовірно довгі затори, адже всі почали евакуюватись з небезпечного району. Попри те, що «все добре» за словами Кремля, в регіоні була оголошена евакуація, а в’їзд в Новофедорівку негайно закрили.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.