Вибухів у Криму найближчими місяцями може бути більше – ОП

Вибухів у Криму найближчими місяцями може бути більше – ОП

Подоляк / фото: СтопКор

Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк наголосив на тому, що Кримський міст розглядається Україною як законна військова ціль. Саме цей міст з’єднує острів, який знаходиться під окупацією з материковою Російською Федерацією. При цьому він додав, що найближчим часом може значно збільшитись кількість вибухів на різних військових об’єктах на території Криму.

Про це повідомляє The Guardian.

Подоляк особливу увагу звернув на пожежу, яка сталася у Джанкойському районі на складі з боєприпасами. Це має стати нагадуванням для росіян, що: «Крим перебуває під окупацією РФ, тому вибухи продовжуватимуться, щоб знищити якнайбільше загарбників».

Звернути увагу варто на те, що Україна не бере на себе відповідальність за завдані удари. Водночас, радник глави Офісу президента дав чітко зрозуміти, що на сьогодні відбувається активне накопичення озброєння і живої сили, щоб ЗСУ змогли провести потужний контрнаступ у південних регіонах країни.

Минулого тижня відбулася атака авіабази, розташованої у Новофедерівці. Це могли зробити партизани. Подоляк при цьому відразу спростував припущення щодо того, що це нещасний випадок, як заявила про те, що сталося Москва.

“Я повністю згоден з Міністерством оборони Росії, яке каже, що в наступні кілька місяців таких вибухів буде більше”, – говорить Подоляк.

Крім того, він чітко дав усім зрозуміти, що Кримський міст розглядається як військова ціль і при цьому його руйнація не стане порушенням будь-якого закону. Було додано ще й те, що сьогодні Україна робить все можливе, щоб створити «хаос усередині російських військ». Удари нанасяться по тим шляхам постачання, які розташовані далеко на окупованих територіях.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.