Ввідно-розподільчі щити – призначення, класифікація, де придбати

Ввідно-розподільчі щити – призначення, класифікація, де придбати

Ввідно-розподільні щити (ВРЩ) – це пристрої, які служать для безпечної та ефективної подачі електроенергії від електромережі до споживачів. Вони відіграють важливу роль у забезпеченні електроенергії будівлі або споруди, оскільки дозволяють раціонально використовувати енергетичні ресурси та захищати електричні мережі від перевантажень і коротких замикань.

Замовити та придбати ввідно-розподільчі щити можна на сайті VSE-E.сom: одно та три фазні, з різним ступенем захисту від води та пилу,   з різною кількістю модулів. Можливе доставлення по України, окрім ТОТ. Чесні ціни та висока якість товарів гарантована.

ВРЩ застосовуються на різних об’єктах житлової, комерційної та промислової нерухомості, наприклад: житлових будинках, офісах, торгових центрах, виробничих підприємствах, складських приміщеннях, і т. д.

Ввідно-розподільчі щити  – класифікація пристроїв

Існує кілька різновидів розподільчих щитів, в залежності від їх функціональних вимог і потужності електрообладнання, яке буде підключатися:

  • Розподільчі щити низької напруги (ЩН) – призначені для розподілу електроенергії всередині будівлі або споруди. Вони працюють на напрузі до 1000 В, і можуть бути як вбудовані, так і зовнішні.
  • Ввідно-розподільні щити (ВРЩ) – служать для підключення електромережі до будівлі й розподілу енергії за приладами, які встановлені в будівлі. Вони працюють на напрузі до 10 кВ.
  • Щити автоматичного введення резерву (АВР) – використовуються, коли потрібна безперервність подачі електроенергії. Вони дозволяють автоматично перемикатися на роботу від резервного джерела живлення, якщо основне джерело припиняє свою роботу.
  • Щити управління і моніторингу (ЩУМ) – призначені для управління і контролю роботи електричних систем. Вони можуть містити різні пристрої управління, відображення даних і моніторингу.
  • Щити промислових електроприладів – призначені для підключення великих промислових обладнань, що використовують велику кількість енергії.

Всі ці типи щитів виконують основну функцію – забезпечення безпечної та ефективної роботи електрообладнання та електромереж. Більше корисної інформації можна знайти на сайті магазину, переглянути товари можна у каталозі онлайн.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.