Втрати росіян на полі бою перевищують 100 тисяч, – Подоляк

Втрати росіян на полі бою перевищують 100 тисяч, – Подоляк

Окупанти / фото: DW

Реальна кількість ліквідованих в Україні російських загарбників перевищує 100 тисяч осіб. Розбіжності у даних Генштабу ЗСУ та Міноборони Росії пов’язані з різними способами підрахунку втрат.

Про це 24 каналу повідомив радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк.

Він розповів, що росіяни окремо рахують втрати осіб, які воюють не за контрактом – зеків, які мають відношення до ПВК “Вагнера”. Їх загибель на полі бою не вважається у Міноборони Росії втратою. Крім того, вони окремо рахують і втрати Росгвардії, яка займається каральними операціями на окупованих територіях України. Отже, на думку Подоляка, реальна кількість ліквідованих загарбників є більшою і “вже є понад 100 тисяч”.

Радник ОП вважає, що кількість загиблих окупантів може коливатися від 100 до 120 тисяч осіб. І це без урахування санітарних втрат, які є досить великими. Саме тому поповнення в лавах російської армії триватиме й надалі. Суттєві втрати на полі бою Росія намагатиметься компенсувати через “програми нескінченної мобілізації”, вважає експерт.

Нагадаємо, на початку грудня Михайло Подоляк заявляв, що втрати російської армії близькі до 200 тисяч.

“Незворотні втрати, включаючи санітарні (поранені, ампутанти, тяжкі хвороби, полонені, зниклі безвісти) – це цифра близька до 200 000 незворотних втрат”, – повідомив Подоляк.

На думку радника ОП мобілізація в Росії продовжуватиметься до початку так званої трансформації політичного устрою, коли Росія “почне програвати у повному розумінні цього слова”. До цього ж часу, звичайним росіян не варто сподіватися на те, що мобілізація їх мине, бо замість них відправлятимуть на війну зеків.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.