Втрати Росії при контрнаступі ЗСУ лише збільшаться – прогноз WP

Втрати Росії при контрнаступі ЗСУ лише збільшаться – прогноз WP

Окупанти / фото: freeradio.com.ua

Кількість убитих або поранених російських військовослужбовців в Україні різко зросла за останні п’ять місяців. Однак ця тенденція може лише посилитись на тлі українського контрнаступу. 

Про це пише The Washington Post. 

Видання посилається на оприлюднені дані Білого дому, згідно з якими кількість убитих або поранених російських військових на війні в Україні різко зросла в останні місяці, що говорить про запеклий характер боїв. 

Зважаючи на це, WP робить висновок, що в наступні тижні різанина на полі бою може стати ще серйознішою, оскільки контрнаступ ЗСУ передбачає відвоювання окупованих територіях із застосуванням новітною зброї, наданої країнами НАТО.

Видання зазначає, що такий сценарій може збільшити і без того вражаючу кількість військових втрат, понесених з обох сторін війни, і ця цифра може перевищувати 360 тисяч убитих і поранених разом узятих з початку повномасштабного вторгнення, згідно з останніми підрахунками аналітиків.

Такий прогноз прозвучали на тлі того, що США і їх союзники продовжують постачати в Україну постійно оновлюваний арсенал озброєнь, призначених для нанесення нищівних втрат російської армії, навіть попри те, що в приватному порядку офіційні особи США визначили, що контрнаступ ЗСУ, ймовірно, принесе лише “незначні територіальні здобутки”, а кровопролитні бої триватимуть до 2024 року, і жодна зі сторін не зможе отримати перемогу.

Українські військові заявили, що тривала оборона Бахмута, що відбувається й дотепер є найтривалішою битвою цієї війни. Вона є стратегічним кроком, спрямованим на ослаблення Росії, яка покликана змусити її збройні сили витрачати більше людей, боєприпасів та інших ресурсів. 

Проте аналітики попереджають, що Україна також зазнає тяжких втрат і витрачає велику кількість бойової техніки. Однак уряд США відмовляється розкрити те, що йому відомо про масштаби втрат України.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.