Втрати армії РФ знизилися: британська розвідка назвала причину

Втрати армії РФ знизилися: британська розвідка назвала причину

Окупанти / фото: росзмі

У квітні 2023 року втрати серед російських окупантів знизились приблизно на 30% у порівнянні з двома попередніми місяцями. Ймовірно, це пов’язано з зосередженням зусиль армії РФ на очікуваному контрнаступі ЗСУ.

Про це повідомляє МО Британії.

Згідно повідомлення, у лютому та березні 2023 року спостерігається збільшення цифр втрат окупантів у війні проти України. Однак згодом ці показники впали. Так, у квітні кількість знищених окупантів знизилась приблизно на 30% у порівнянні з попередніми місяцями.

Для порівняння британська розвідка наводить цифри: у березні ворог втрачав у середньому 776 солдатів щодня, а у квітні цей показник впав до 568 окупантів.

Фахівці МО Великої Британії вважають, що втрати Росії, ймовірно, зменшилися у зв’язку з тим, що спроба зимового наступу не досягла поставлених цілей. Водночас зараз зусилля противника сконцентровані на підготовці до українського контрнаступу.

“Російські сили зараз зосереджені на підготовці до очікуваних українських наступальних операцій”, – припустили у відомстві.

Британська розвідка звертає увагу на те, що у своїх висновках вона спирається на офіційні дані Генштабу України, однак не мають змоги перевірити методологію підрахунку втрат ворога командуванням української армії. Але незважаючи на це, загальна тенденція до зменшення кількості загиблих російських окупантів є очевидною.

У Генштабі ЗСУ заявили, що станом на ранок 25 квітня Росія втратила в Україні 187 770 своїх військових, починаючи від 24 лютого 2022 року. За останню добу, як свідчать ці дані, російські війська втратили близько 690 людей особового складу.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.