Втрати ворога станом на 26 липня – свіжа статистика

Втрати ворога станом на 26 липня – свіжа статистика

Втрати ворога станом на 26 липня / фото: Справжній Час

Українські військові продовжують знищувати окупантів та завдають значних втрат. За весь час повномасштабної війни Російська Федерація втратила майже 40 тисяч своїх бійців.

Про це повідомляє Генштаб ВСУ.

Минулої доби ЗСУ вдалося ліквідувати 170 окупантів. Найбільше втрат ворожій армії було завдано на Бахмутському напрямку. Усі цифри є приблизними. Насправді вбитих загарбників може бути набагато більше, адже через активні бойові дії неможливо підрахувати точну кількість знищених окупантів.

Водночас активно знищується українськими військовими техніка ворога. За рахунок завдання ЗСУ точних ударів, були ліквідовані командні пункти, склади з боєприпасами. Це викликає паніку у російській армії, яка з початку війни не може досягти жодних серйозних успіхів.

На сьогоднішній день на Сході тривають найжорстокіші бої. Окупанти прикладають максимальну кількість зусиль для того, щоб покращити зайняті позиції та продовжити наступ на Соледар та Сіверськ. Додатково було здійснено спроби штурму таких населених пунктів, як Берестове, Спірне, Семигір’я. Російські війська намагалися захопити національний парк «Святі гори», але всі їхні спроби провалилися і ворог змушений був після відсічі ЗСУ відступити назад.

Через те, що на фронті не вдається досягти жодних помітних успіхів, військові РФ продовжують обстрілювати ракетами міста України. Вранці 26 липня було завдано ударів по Миколаєву та Одесі.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.