Втекли з частини зі зброєю: у Білорусі розшукують солдатів РФ

Втекли з частини зі зброєю: у Білорусі розшукують солдатів РФ

Солдат РФ / фото: DW

Частина російських солдатів, привезених до Білорусі, могли втекти з військової частини, прихопивши з собою бойову зброю. Для їх розшуку на дорогах поблизу Мінська виставлені контрольно-пропускні пункти.

Про це повідомляє білоруське видання “Белсат”.

Поблизу Мінська місцеві військові розшукують озброєних російських солдатів, які організували втечу з військової частини. Для затримання дезертирів на дорогах стоять контрольно-пропускні пункти й вибірково перевіряють автомобілі, що проїжджають. Зокрема, один із КПП помітили на трасі Заслав’я-Колодищі. Також під Мінськом очевидці бачили автобус із військовими в камуфляжі біля місцевого магазину “Гіппо”.

Білоруські правоохоронці просять відвідувачів ринків “посилити пильність” та повідомляти про підозрілих осіб.

Водночас, інше білоруське видання “МотолькоПомоги” повідомляло у четвер, 5 грудня про втечу військових з полігону. В Мінському районі того дня був оголошений пошук групи чоловіків у військовій формі віком до 40 років. Надходила інформації, що дезертири можуть пересуватися авто.

За останньою інформацією, на території Білорусі розташовується російська авіація, зокрема, ДРЛО А-50У і МіГ-31К з ракетами типу “Кинджал” на борту. Їх злети постійно супроводжуються оголошенням повітряної тривоги по всій Україні. 

Повідомляється, що у п’ятницю, 6 січня, Росія перекинула в Білорусь новий ешелон з 50 одиниць військової техніки. Він включає вантажівки, бензовози та зенітні установки. На техніці помічено символ Z, який використовується окупантами з моменту повномасштабного вторгнення в Україну.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.