Встановлено, куди окупанти вивозять людей із Маріуполя

Встановлено, куди окупанти вивозять людей із Маріуполя

Знищений окупантами Маріуполь / фото: 24 канал

Російські військові не зупиняються і далі активно депортують людей із Маріуполя. Британська розвідка надала інформацію щодо того, що на сьогоднішній день на території Росії було створено вже 66 таборів, у яких збираються розмістити тисячі українських громадян, які були вивезені насильно з Маріуполя.

Про це повідомляє I News.

Людей з Маріуполя, як кажуть у матеріалах розслідування, вивозять з України на відстань мінімум 9000 кілометрів. Їх селять у санаторії, які функціонували ще за СРСР, а також у деяких інших місцях у РФ. Переважно українців відправляють до Сибіру, ​​Полярного кола, Кавказу та на Далекий Схід.

Водночас у Росії існує багато підпільних правозахисних організацій. Саме вони допомагають повернутись вивезеним українцям назад додому. Деякі росіяни забирають до себе цих людей та купують їм квитки на поїзд і відправляють до тих груп, які допоможуть доїхати до кордону.

Російська Федерація сприймає людей з Маріуполя як робочу силу і тому ставиться до них, як до предметів, не дбає про найелементарніші речі та умови проживання. Держава не може надати їм усе необхідне. Ці українці дуже потребують допомоги.

Журналісти змогли виявити присутніх у 38 таборах 6250 осіб. При цьому серед них перебуває 621 дитина. Тоді, коли буде заповнено всі 66 таборів, у них поміститься приблизно 10800 осіб. Десь третина всіх таборів розрахована саме для мешканців Маріуполя. Сьогодні частина таборів залишаються порожніми, але їх уже встигли повністю підготувати для того, щоб поселити туди українців.

Петро Андрющенко, радник мера Маріуполя, зазначив, що публікація хоч і сумної, але правдивої інформації може вважатися невеликою інформаційною перемогою. Коли тільки-но починали говорити про вивезення українців, то практично ніхто в це не вірив. Зараз є незаперечні докази безлюдяності Росії.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.