Ворог продовжує обстріл Херсону і частково звільняє Олешки – Генштаб

Ворог продовжує обстріл Херсону і частково звільняє Олешки – Генштаб

Війна в Україні / фото: DW

Війська РФ частково залишають населений пункт Олешки на Херсонщині та зосереджуються в лісосмугах вздовж ділянки автодороги Олешки – Гола Пристань. Основа частина військ – це мобілізовані особи.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Військові інформують, що в Олешках спостерігається зменшення чисельності російських військових та військової техніки.

“З окремих населених пунктів Херсонської області війська противника виведено та роззосереджено у лісосмугах вздовж ділянки автошляху Олешки — Гола Пристань. Основа частина військ — це мобілізовані особи”, — йдеться у зведенні.

Генштаб повідомляє, що на Херсонському напрямку ворог обороняє раніше зайняті рубежі. Артилерійських та танкових обстрілів зазнали райони населених пунктів, що розташовані на правому березі річки Дніпро в Херсонській області. До того ж, ворожі війська не припиняють обстрілювати передмістя та саме місто Херсон.

За інформацією голови Херсонської ОВА Ярослава Янушевича, уночі проти 1 грудня російські війська обстріляли житлові квартали Херсону. Внаслідок обстрілів зруйнувані приватні та багатоквартирні будинки, є жертви та постраждалі. Загалом російські війська обстріляли територію Херсонської області протягом доби 34 рази.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.