ВООЗ назвала кількість померлих від коронавірусу у 2022 році

ВООЗ назвала кількість померлих від коронавірусу у 2022 році

Смертність від коронавірусу / фото: freepik.com

У світлі останніх подій багато хто забув про коронавірус. Люди донині продовжують хворіти, а кількість смертей за 3 роки від хвороби перевищує 6,45 млн. Глава Всесвітньої організації охорони здоров’я на своєму останньому виступі був песимістичний. Він упевнений, пандемія продовжує набирати обертів.

Про це повідомляє MedicalXpress.

Вперше світ зіткнувся з коронавірусом у 2019 році. І ось уже три роки не може перемогти хворобу. Єдиний спосіб порятунку людства — вакцинація. 

У 2022 році від Covid-19 вже померло понад 1 мільйон людей. Найстрашніше те, що ця цифра постійно продовжує збільшуватися. Чи означає це, що хвороба може перемогти людство? У коронавіруса є всі шанси винищити країни третього світу, а також завдати відчутної шкоди розвиненим державам.

Глава ВООЗ Тедрос Адхан звернувся до глав держав з проханням. Зараз потрібно терміново вакцинувати людей. В першу чергу потрібно повторно вакцинувати медичних працівників. Також важливо поставити на державний контроль вакцинацію всіх груп населення: діти, дорослі, пенсіонери.

Вірус не відступає, навпаки він мутує і стає все більш агресивним. Щоб протистояти хворобі, у світі має бути вакциновано мінімум 70% всього населення.

Наскільки реальна ситуація далека від бажаної? Проблема в тому, що 136 країн не змогли провести вакцинацію громадян належним чином. Тільки 66 держав з них вакцинували населення на 40%. При таких показниках неможливо досягти колективного імунітету. Ще в 10 країнах вакциновано тільки 10% населення. І це справжня катастрофа. Цілком реально, що незабаром всі країни знову відправляться на карантин.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.