Володимир Зеленський став героєм американського коміксу

Володимир Зеленський став героєм американського коміксу

Володимир Зеленський став героєм американського коміксу / фото: ТСН

Поки у самому центрі Європи пан Зеленський бореться за незалежність своєї країни, американське видання політичних коміксів TidalWave Comics увіковічнило президента України на сторінках графічного роману у жанрі «біографія». За даними західного агентства Reuters, автори коміксу «Політична влада: Володимир Зеленський» (“Political Power: Volodymyr Zelenskyy”) вирішили заснувати сюжет на реальних фактах із долі Володимира, в тому числі, на його пророчій ролі у серіалі «Слуга народу» та передвиборчій обіцянці закінчити війну з Росією.

Письменник Майкл Фрізель, який працював над сценарієм для графічного роману, зазначає, що найбільше його та команду цікавили особисті якості глави України:

«Хто він? Що їм керує? Чому він є відповідним лідером для України зараз? Це те, що мене цікавило, коли я розпочинав дослідження».

Також серед творців коміксу та тих людей, хто допоміг йому з’явитися на світ у друкарні, є кілька корінних українців. Даррен Дж. Девіс, наприклад, особливо трепетно ​​ставиться до цієї роботи через своє українське коріння – колись його бабуся і дідусь емігрували до Штатів із СРСР. Він же висунув думку, що частину грошей треба пожертвувати на благодійну допомогу Україні:

«Я хотів випустити комікс не лише для того, щоб розповісти історію, а й у той же час зібрані кошти пожертвувати на спільну справу».

Глянцеве видання складатиметься з 22 кольорових сторінок і стане доступним для замовлення через онлайн-майданчик Amazon за ціною майже 8 доларів – зараз це близько 250 гривень. Отримані з продажу коміксу гроші у неповному обсязі підуть міжнародній організації Червоного Хреста.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.