ВМС України вразили російський буксир – що відомо

ВМС України вразили російський буксир – що відомо

Буксир “Василь Бех” / фото: ITC.ua

З самого ранку 17 червня надійшла інформація щодо того, що ЗСУ вдалося професійно вразити буксир, який належить російській армії. Корабель прямував до острова Зміїний, який сьогодні перебуває під тимчасовою окупацією. На борту буксира було встановлено зенітно-ракетний комплекс ТОР.

Про це повідомляють ВМС України.

Буксир «Василь Бех», що знаходився в акваторії Чорного моря, став жертвою українських військових. Йому не вдалося доставити на острів Зміїний чергову партію озброєння та боєприпасів. Крім того, на борту корабля був ще й особовий склад чорноморського флоту. Українські військові успішно впоралися з поставленим завданням і буксиру не допомогло навіть те, що на борту був присутній зенітно-ракетний комплекс ТОР.

Українські ЗМІ додатково надали інформацію щодо того, що буксир збудували на судноремонтному заводі, що знаходиться в Астрахані. Його включили до Чорноморського флоту Російської Федерації приблизно 5 років тому.

Варто додати, що армія країни-агресора не вгамовується і тому активно обстрілює Луганську, Донецьку, а також Харківську області. Рано-вранці було завдано кілька ракетних ударів по Миколаєву. Тільки за останню добу загинуло багато людей. У східних та південних регіонах України було зафіксовано руйнування величезної кількості будинків, також постраждала громадянська інфраструктура.

Повномасштабне вторгнення Російської Федерації в Україну розпочалося вранці 24 лютого. Уся країна прокинулася від гучних вибухів. Вже майже 4 місяці мужні українці захищають свої будинки та території від окупантів, які нищать все на своєму шляху, не жаліють ні жінок, ні дітей. Незважаючи на те, що є значні втрати з обох сторін, РФ втратила вже понад 33 тисячі військових і в кілька разів більше поранених.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.