Військовий ЗСУ передбачив гарні новини з фронту найближчим часом

Військовий ЗСУ передбачив гарні новини з фронту найближчим часом

Українські військові / фото: Генштаб ЗСУ

Контрнаступ ЗСУ ось-ось має розпочатися, хоча напрямки руху та час початку досі зберігається в таємниці. Проте невдовзі українці все ж почують радісні новини з фронту.

Так обнадійливо висловився 24 Каналу офіцер 54 бригади Олександр Афанасьєв.

За його словами, наші захисники впевнено стоять на Сіверському напрямку та ефективно виконують поставлені перед ними задачі – знищувати ворога і стягувати якомога більше окупаційних угруповань на свою дугу.

“Я можу сказати, що добрі новини уже скоро, вони вже йдуть”, – повідомив військовий.

Втім, боєць визнав, що російські військові насправді не потерпають від снарядного голоду, про який днями розповідав ватажок вагнерівців Євгеній Пригожин. Зокрема, Афанасьєв зауважив, що на Сіверському напрямку окупанти використовують всі види озброєння, у тому числі заборонені міжнародними конвенціями фосфорні бомби. Результатом застосування цих бомб у військових діях є випалення та тотальне знищення населених пунктів України, наголосив офіцер.

Афанасьєв розповів, що рашисти продовжують протягом останніх двох тижнів штурмувати Білогорівку. Окрім обмежених локальних успіхів у вигляді здобуття кількох самохідних гармат, загарбники отримали значні втрати у живій силі.

“Як правило гинуть їхні наймотивованіші солдати, а в другій і третій лініях переступати своїх так званих побратимів охочих не надто багато”, – зауважив Афанасьєв.

За інформацією Генштабу, протягом минулої доби на Сіверському та Слобожанському напрямках противник зберігав військову присутність у прикордонних з Україною районах. Основні зусилля ворога були зосереджені на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Тривають важкі бої за міста Бахмут та Мар’їнка. Загалом, протягом минулої доби було відбито 55 атак противника на зазначених ділянках фронту.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.