Військовий ЗСУ назвав щоденні втрати Росії під Бахмутом

Військовий ЗСУ назвав щоденні втрати Росії під Бахмутом

Розбитий танк РФ / фото: Генштаб ЗСУ

Втрати окупантів на фронті щодня змінюються, однак все одно вони вимірюються сотнями. Втім, недооцінювати ворога і кількість його живої сили на Бахмутському напрямку не варто.

Про це 24 Каналу розповів командир роти батальйону “Свобода” Євген Оропай.

За його словами, російські загарбники щодня під Бахмутом втрачають близько 300 – 400 одиниць живої сили. Водночас, для українських військових бувають і значно “продуктивніші” дні, коли окупанти наважуються здійснювати по 6-7 штурмів упродовж доби. За одну таку добу кількість “двухсотих” армії країни-агресорки може сягати 600-700 осіб.

“Вони йдуть лінією 700 – 800 метрів, намагаються штурмувати. Їх відправляють уперед і вони “вкатуються” у землю, не доходячи до наших позицій”, – повідомив Оропай.

Водночас військовий повідомив, що в окупаційних військах є і хороші бійці. Також Оропай звернув увагу на те, що подекуди скупчення живої сили військових РФ перевищує наші сили у 5 – 7 разів, тому українським захисникам буває подекуди дуже складно.

“Усім захисникам, які стоять на першій лінії зіткнення, тобто на самому “нулі” – дуже складно”, – підкреслив командир роти батальйону “Свобода”.

Оропай вважає, що не варто недооцінювати ворога, адже його присутність все ще досить значна на Бахмутському напрямку.

За оперативною інформацією Генштабу станом на 18:00 23.03.2023 ворог не полишає спроб захопити місто Бахмут, де тривають постійні позиційні бої. Протягом доби наші захисники відбили атаки противника у кількох населених пунктів Донецької області. Водночас всі підрозділи армії окупанта, які були розміщені в населеному пункті Нова Каховка Херсонської області залишили місто. Особового складу ворога за добу знищено 660 осіб, а загальні втрати ворога з 24.02.2022 становлять 168150 осіб.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.