Військовий пояснив, чому не всі ракети Росії долітають до України

Військовий пояснив, чому не всі ракети Росії долітають до України

Запуск ракети / фото: DW

Російські ракети, які з початку війни тероризують українців та руйнують критичну інфраструктуру України, не всі долітають навіть до наших кордонів. Частина з них падає прямо на території ворожої країни через технічні недоліки.

Про це в ефірі телемарафону розповів речник Повітряних сил України Юрій Ігнат..

Військовий експерт зауважив, що навіть нещодавно створені в Росії ракети мають технічні недоліки, що грає нам на руку – ці ракети навіть не долітають до українських кордонів.

“Не всі ракети, що випускаються окупантами по Україні, долітають навіть до наших кордонів. Деякі падають у Каспійське море, деякі — росіянам на голови. Навіть ці нові ракети мають певні недоліки, і сподіваюся, що таких ракет у них буде все більше і вони будуть падати на їхній же території”, — сказав Ігнат.

Речник ПСУ зазначив, що ворожі сили продовжують випускати ракети по Україні з північної частини Каспійського моря або Волгодонського району, оскільки хочуть уникнути ситуацій, коли ракети падають на цивільні об’єкти на території Російської Федерації одразу після їх запуску.

Генеральний штаб Збройних сил України закликає українців бути особливо уважними, піклуватися про власну безпеку та не ігнорувати сигнали повітряної тривоги. В найближчі дні зберігається висока ймовірність нових ракетних та авіаційних ударів з боку Росії. Нагадаємо, що представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький в нещодавньому інтерв’ю Corriere della Serа зауважив, що ймовірність нових масованих атак Росії підвищується із зниженням температури повітря на території України.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.