Військовий експерт спрогнозував, коли ЗСУ звільнять Херсон

Військовий експерт спрогнозував, коли ЗСУ звільнять Херсон

Окупанти у Херсоні / фото: The Ukrainians

Українські війська вирішили використати стратегію «ізмору» окупантів у Херсоні і вона нарешті принесла потрібні результати. Існує велика ймовірність того, що місто буде повністю звільнене від ворога до кінця літа. Таке припущення висловив український військовий експерт Олег Жданов.

Про це повідомляє Freedom.UA.

Він зазначив, що вже багато вдалося досягти і на сьогоднішній день контрнаступ просувається досить успішно.

«Нам вдалося знищити один із найважливіших об’єктів – Антонівський міст, який тепер став пішохідним. Його використовували для постачання боєприпасів та особового складу на окуповані території. Тепер це неможливо. Російські солдати почали використовувати залізничний міст, яким переправляють колісну техніку. Швидкість пересування надто маленька, тож це ніяк їм не допоможе», – каже Жданов.

Військовий експерт наголосив ще й на тому, що ЗСУ не зупинилися на досягнутому, тому регулярно обстрілюють ворожі угруповання та завдають значних втрат не лише особовому складу, а й знищують військову техніку.

«Наші військові продовжують активно завдавати ударів по окупантам. Вони знищують склади з боєприпасами, а також ті, де знаходяться паливно-мастильні матеріали. Декілька ефективних ударів було завдано по командних пунктах та системах протиповітряної оборони. За рахунок того, що було знищено системи ППО, тепер є можливість посилити вплив штурмової авіації», – додав фахівець.

Олег Жданов спрогнозував те, що позитивних успіхів ЗСУ зможуть досягти до кінця літа та повністю встановити контроль над Херсоном.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.