Військовий експерт розповів, скільки танків отримає Україна від Заходу

Військовий експерт розповів, скільки танків отримає Україна від Заходу

Танк / фото: DW

Від західних партнерів Україна має отримати понад 400 сучасних танків – така кількість всієї обіцяної допомоги Заходу. Росії водночас немає що протиставити цьому сучасному озброєнню, адже в запасі залишилися лише радянські зразки.

Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ повідомив військовий аналітик Олексій Гетьман.

За його словами, у російської армії відсутня бойова техніка, яка за своїми характеристиками здатна протистояти сучасному озброєнню, яке Україні надають західні партнери. Також Гетьман звернув увагу, що в загальному підсумку країна може отримати понад 400 одиниць танків.

“Можна сказати, що ми отримаємо близько 5 танкових бригад, тобто це досить велика сила. Де вони зараз перебувають і як швидко вони потраплять до наших Збройних сил? Ну, я думаю, що вони вже перебувають в Україні”, — сказав Гетьман і додав, що інформація про місцерозташування танків є закритою допоки техніка не з’явиться на полі бою. 

Гетьман розповів, що німецькі танки справді є складними в управлінні, але не набагато складнішими за зенітно-ракетні комплекси, які були надані Україні раніше і якими військові дуже швидко навчилися керувати. До того ж, такі танки як Leopard, Abrams і Challenger мають надміцну броню, і можуть витримувати атаку будь-яких російских танків.

“Броня танка як Leopard, так і Abrams, і Challenger не дозволяє жодному сьогоднішньому російському танку її пробити. Принаймні, лобову броню. Бічна броня витримає переважну більшість пострілів з усіх гармат, які є на танках Російської Федерації, з гранатометів РПГ-7 та іншого, що є у них в руках”, – повідомив експерт і додав, що названі танки теж можуть бути підбиті, “але це дуже складно зробити”.

За словами військового аналітика, один західний танк може витримати бій “із 10, із 15 танками ворога, бо це дуже хороша зброя”.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.