Військовий експерт розповів, як Білорусь може напасти на Україну

Військовий експерт розповів, як Білорусь може напасти на Україну

Білоруські військові / фото; 24 канал

Ризик того, що Білорусь нападе на Україну, все ще лишається. Олександр Лукашенко навіть розповів про те, якими справді можуть бути «причини» для введення військ на територію нашої країни. Для вторгнення Білорусі знадобиться якась серйозна провокація. Крім того, білоруській армії потрібна вагома причина, щоб вони почали виконувати наказ президента. Що з цього приводу думає Олег Жданов, військовий експерт з України, він розповів докладніше у своєму інтерв’ю.

Про це повідомляє 24 канал.

Олександр Лукашенко не має жодних підстав для того, щоб нападати на Україну. Про це він неодноразово говорив сам під час своїх виступів. Наступ за його словами, можливий лише в тому випадку, якщо Україна завдасть удару по нафтопереробному заводу. Тоді буде потрібний захист підприємства і армія Білорусі змушена буде вторгнутися на територію нашої країни. При цьому Ждавнов зазначає, що дуже дивним є те, що захищатимуть вони Мозирський НПЗ не на території своєї країни. У зв’язку з цим очікується якась серйозна провокація.

Раніше Білорусь надала Росії можливість використовувати свої території для того, щоб обстрілювати Україну. Аж до сьогодні звідти відбувається бомбардування нашої країни. До того, як почалася повномасштабна війна з РФ, керівництво Білорусі обманювало українську владу. Подібна заява була зроблена секретарем РНБО Олексієм Даниловим.

Звернути увагу варто на те, що величезна кількість білоруських офіцерів, котрі не хочуть виконувати накази президента Олександра Лукашенка, масово звільняються. На сьогоднішній день у країні спостерігається нестача майорів та капітанів. При цьому люди почали писати рапорти і навіть не хочуть чекати на офіційну пенсію.

Сьогодні на території Білорусі знаходиться величезна кількість найманців РФ, які працюють у приватній військовій компанії «Вагнер». Причини на їхнє перебування там різні. Водночас Лукашенко почав дедалі частіше говорити про те, що Польща нібито становить для України якусь загрозу. Якщо це так, йому доведеться негайно відреагувати. Лукашенко вважає, що Польща хоче захопити Захід України. Він також додав, що незабаром українці ще почнуть звертатися за допомогою до Білорусі та Росії.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.